Babor — moje životní láska

18. 7. 2018 | Danuše Siering

babor-kosmetika-náhled

Jano, jaký byl váš první kontakt s kosmetikou BABOR?
Můj první kontakt nebyl vůbec vědomý a dost sehrála náhoda. Potřebovala jsem kamarádce vrátit knížku. Řekla mi, ať přijdu za ní do práce – a to bylo zrovna v Teplicích, v sídle společnosti, která u nás a na Slovensku Babor zastupuje. Ve dveřích jsem se potkala s paní ředitelkou, slovo dalo slovo a hned druhý den jsem šla na pohovor. Právě hledali do týmu oblastní manažerku.

Takže můžeme říct – osudové setkání?
Ano, určitě. Nikdy mě nenapadlo, že mě osud zavane do této oblasti. Řeknu vám proč. Od mládí jsem trpěla problematickou aknózní pletí. Tehdy se používalo pouze zevní léčení alkoholem, žádná následná regenerace. A podle toho také ta moje pleť vypadala. Musím říct, že mě dost překvapilo, když mě paní ředitelka přijala a okomentovala to slovy: „Alespoň na vás lidé poznají, že naše kosmetika skutečně funguje.“ A měla pravdu – moje pleť se vyrovnala, stopy po kožních problémech z mládí zmizely. To je ta nejlepší reklama. Mezitím se mi narodily dvě děti a já se zaměřila na školení.

To probíhalo v centrále v Německu?
Ano, sídlo firmy je v Cáchách (Aachen) blízko belgických hranic. Školí se tam zástupci ze 72 zemí světa! Nejvíce obdivuji fakt, že i když se firma za těch 62 let působení o tolik rozrostla, stále si drží punc rodinné společnosti, kterou kdysi založil dr. Michael Babor. A také je mi sympatický způsob, jak se produkty dostávají k zákazníkovi – ne prodat cokoliv komukoliv.

Jaká je tedy vaše filozofie?
Naše zákazníky posíláme do kosmetických salonů, klinik a lázní, kde máme proškolené profesionály. Existuje totiž na 300 našich výrobků a pro jejich 100% účinnost potřebujete co nejlepší analýzu své pleti. Bez odborného poradenství nemusí mít užití naší kosmetiky kýžený efekt.

babor-obchodní-dům-kotva

Vaší vlajkovou lodí jsou ampule. V čem jsou tak unikátní?
Ampule je směs aktivních látek v té nejvyšší možné koncentraci. Síla ampulí tkví v jejich složení a balení. Mají vodový základ a na rozdíl od krémů nepotřebují emulgátory ani konzervanty. V malé skleněné kapsli tak najdete nejvyšší možnou koncentraci toho nej, co můžete do pleti dostat. Babor je mistr světa ve výrobě ampulí. Vyrobí jich více než 40 milionů ročně.

babor-ampule

Nedávno jste v obchodním domě Kotva otevřeli svůj první kamenný obchod.
Ano. Je to první a také jediný BABOR Shop v Čechách i na Slovensku. Snažíme se tak značku přiblížit i zákazníkům, kteří momentálně nemají čas na návštěvu salonu. V našem kamenném obchodě je proškolený personál, který dokáže pomoci s výběrem té správné péče, a to i díky speciálnímu přístroji Derma Vizualizéru na diagnostiku pleti.

babor-od-kotva

cz.babor.com Zelená linka: 800 100 403

Můj tip na denní péči: Základem je čištění ráno i večer, sérum, oční krém a pleťový krém. Pokud potřebujete změnit stav pleti (hydratace, lifting, vyplnění vrásek, vyšší ochrana), sáhněte po ampulích. Nejlepší je použít je v kúře.