Naše redakce

N&N je prvním česko-německým magazínem pro Česko a Německo s redakcí a distribucí v Praze a Berlíně. Business magazín s artovým layoutem a aktualitami, zajímavostmi a trendy je jedinečnou příležitostí pro seznámení, srovnání a možné propojení klientů v obou zemích. V mediální oblasti není na trhu žádný jiný titul, který se tomuto druhu propagace a byznysu věnuje.

Dr. Danuše Siering

V roce 2018 jsem založila Black Swan Media, které vydává N&N Czech-German Magazine s redakcí a distribucí v Praze a Berlíně. Jsme hostitelé 1. Česko-Německého salonu v obou metropolích; důležité akcenty klademe na Galerii Černá labuť v srdci Prahy. Podporujeme zdravé a udržitelné projekty a iniciativu GoFlorenc pro revitalizaci pražské lokality Na Poříčí. Baví mě ájurvéda, holistický přístup ke zdraví, láska k planetě a práce na zahradě. Žiji a pracuji v Berlíně a v Praze.
Články autora

Lubomír Heger

K Německu mám osobní vztah. Můj otec strávil léta dospívání v Berlíně. Přes dramatické okolnosti – bylo to v letech 1940 až 1945 – si z toho odnesl hezké vzpomínky a kamarády na celý život. Za nimi jsme jezdili celé mé dětství. V letech 1997 – 2011 jsem pracoval jako zahraniční reportér v denících Lidové noviny a MF Dnes, kde jsem měl mimo jiné na starosti Německo. Později jsem vedl online redakci reflex.cz a pracoval jako komentátor v týdeníku Euro. Od roku 2018 jsem na volné noze, jsem spoluautorem a editorem knihy Dítě v síti (Mladá fronta 2019).
Články autora

Jan Handl

Zajímá mě historie 20. století, jeho hrdinové i záporáci. Rád čtu a píšu, poznávám nové věci. Mnoho let pracuji v médiích, od obchodních pozic jsem se nenápadně přesunul k obsahovým. V textech se věnuji technologiím a vědě. K Německu mám blízko nejen geograficky, ale i teoreticky a co se týče cestování, tak i prakticky. A to dlouhodobě.
Články autora

Veronika Jonášová

Už podruhé v životě jsem se přestěhovala do Berlína. Metropoli jsem si sice nezamilovala na první pohled, zato je to pro mě láska na celý život, a proto jsem o ní také napsala dvě knížky. Věnuji se televizní i psané novinařině a baví mě sledovat kulturní rozdíly mezi oběma zeměmi.
Články autora


Tereza Vacková

Mám ráda výtvarné umění, architekturu a nezávislé filmy, což jsou také témata, o kterých nejčastěji píšu. Žiji v Praze, ale pro Berlín mám dlouhodobě slabost a vždycky se tam ráda vracím. O to zajímavější je pro mě pozorování a srovnání kulturních scén obou metropolí a nových tendencí, které v nich vznikají.
Články autora

Kateřina Hájková

Psaní je můj život, do různých magazínů přispívám již více než deset let. Studium filosofie v Ostravě a mi dalo základ inspiraci pro uvažování o životě a všem, co s ním souvisí, tedy i o smrti. Mám ráda příběhy a myslím, že se nacházejí všude kolem nás, stačí jen otevřít oči a všímat si jich. Zajímám se o jógu, zdravý životní styl, kulturu, filosofii a historii, ráda sportuji. Působím jako novinářka a spisovatelka na volné noze, připravuji k vydání první knížku Světlo naděje. N&N vnímám jako svěží vítr spojující dvě na první pohled odlišné, ale v mnohém možná podobné metropole. V obou totiž žijí lidé, jejichž příběhy stojí za to vyprávět.
Články autora

Barbora Vojtová

Berlín pokládám za pulzující srdce Evropy, za střed východu se západem. Za město, kde je možné všechno a které v minulosti často krvácelo, ale vždy se zvedlo a odvážně kráčelo dál. Fascinuje mě svou otevřeností a rozmanitostí. I proto mě baví dialog mezi inspirativním Berlínem a tajemnou Prahou - naše vášeň, kterou vám zprostředkováváme. Má témata míří hlavně na kulinární scénu a rozmanitý svět vín. Spoluvytvářím také sesterský web Ayurvedic Breakfast - okno do kontroverzních sfér, o kterých se často zatím jen mlčí…
Články autora

Barbora Langer

Jako sportovkyně se zajímám o zdravý životní styl a jeho přínos do dalších oblastí našeho života. Z pozice marketérky se soustředím hlavně na oblast aktuálního dění ve světě ecommerce, businessu, technologií a v neposlední řadě také sociálních médií. Díky zkušenosti se životem v zahraničí, naposledy v Berlíně, sbírám zajímavosti a trendy z mnoha oblastí a skrze články nebo podcasty je šířím dál. Zajímám se také o podporu žen byznysu, biohacking, well-tech oblast a mám ráda dobrou kávu.
Články autora

Karin Zadrick

Jsem já. Já jsem. Cesta. Zajímá mě ticho, pravdivost, dobro a nitro člověka, duše všeho. To, kdo jsme a odkud jsme přišli. Vzdávám hold přírodě, která je mou největší inspirací. Věřím v rovnováhu, lidskost a nekonečnost v nekonečnu. Ráda cestuji a mezi místa, která mě fascinují a jsou mou srdeční záležitostí patří Praha a Berlín. Mé, jakoukoli formou vyprávěné příběhy patří především krajině, životním zkušenostem a moudrým lidem.
Články autora