ONEXPERIENCE v Horní Lužici: Kde se art deco harmonicky snoubí s 19. stoletím

Exkluzivně pro naše čtenáře se nám podařilo zajistit výjimečné cestovatelské nabídky na místa v Německu, kam se běžný turista jen tak nedostane. Cestovní agentura Onexperience je s autentickou jedinečností obchodní značkou nejpozoruhodnějšího partnera pro cestování. Zavede vás na místa, kde se mísí styly způsobem, který překonává běžnou lidskou představivost. V tomto domě z první poloviny 19. století naleznete původní prvky v citlivé harmonii s modernismem a docela současným luxusem.

Velmi pečlivě a s velkou láskou byly znovu zviditelněny krásné detaily památkově chráněné vily bývalého obchodníka se suknem z roku 1831, která se nachází v saské Horní Lužici.

Na 260 m² užitné plochy domu je dostatek místa pro 10 osob. Dům má 5 ložnic, bohatě vybavenou kuchyň, jídelnu s dlouhým jídelním stolem pro nejméně 12 osob, obývací pokoj s knihami a hudebním systémem a velkou chodbu, kde se lze potulovat za deštivých dní.

V divoké zahradě nebo na dvoře najdete mnoho příjemných míst ke grilování a odpočinku a po dlouhých cyklistických výletech nebo pěších túrách. Potom roste i radost z koupelny nebo sauny.

Vila se nachází se v Horní Lužici v Sasku mezi Budyšínem a Žitavou, nedaleko českých hranic. Je ideální pro skupiny a rodiny, které chtějí prozkoumat památky a přírodní poklady okolí. Můžete se odsud vydat do Horní Lužice, Žitavských hor nebo Saského Švýcarska. Města jako Zhořelec, Budyšín, Drážďany, Pirna, Žitava jsou odsud coby kamenem dohodil.

Oybin v Žitavských horách. Foto: Karin Jaehne

V domku se nachází řada útulných pokojů. Náklady činí od € 240,00 pro 6 osob za noc plus závěrečný úklid. 

Tento článek si můžete přečíst i v němčině.

Nejčtenější v kategorii Travel

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,