ONEXPERIENCE v Horní Lužici: Kde se art deco harmonicky snoubí s 19. stoletím

Exkluzivně pro naše čtenáře se nám podařilo zajistit výjimečné cestovatelské nabídky na místa v Německu, kam se běžný turista jen tak nedostane. Cestovní agentura Onexperience je s autentickou jedinečností obchodní značkou nejpozoruhodnějšího partnera pro cestování. Zavede vás na místa, kde se mísí styly způsobem, který překonává běžnou lidskou představivost. V tomto domě z první poloviny 19. století naleznete původní prvky v citlivé harmonii s modernismem a docela současným luxusem.

Velmi pečlivě a s velkou láskou byly znovu zviditelněny krásné detaily památkově chráněné vily bývalého obchodníka se suknem z roku 1831, která se nachází v saské Horní Lužici.

Na 260 m² užitné plochy domu je dostatek místa pro 10 osob. Dům má 5 ložnic, bohatě vybavenou kuchyň, jídelnu s dlouhým jídelním stolem pro nejméně 12 osob, obývací pokoj s knihami a hudebním systémem a velkou chodbu, kde se lze potulovat za deštivých dní.

V divoké zahradě nebo na dvoře najdete mnoho příjemných míst ke grilování a odpočinku a po dlouhých cyklistických výletech nebo pěších túrách. Potom roste i radost z koupelny nebo sauny.

Vila se nachází se v Horní Lužici v Sasku mezi Budyšínem a Žitavou, nedaleko českých hranic. Je ideální pro skupiny a rodiny, které chtějí prozkoumat památky a přírodní poklady okolí. Můžete se odsud vydat do Horní Lužice, Žitavských hor nebo Saského Švýcarska. Města jako Zhořelec, Budyšín, Drážďany, Pirna, Žitava jsou odsud coby kamenem dohodil.

Oybin v Žitavských horách. Foto: Karin Jaehne

V domku se nachází řada útulných pokojů. Náklady činí od € 240,00 pro 6 osob za noc plus závěrečný úklid. 

Tento článek si můžete přečíst i v němčině.

Nejčtenější v kategorii Travel