wetravel-cestovani-gozo-malta
Přečtěte si

WeTravel — Ájurvéda na Gozo

Vydat se na pár dnů navštívit ostrov Gozo je jako výlet do minulosti. Na rozdíl od velké sestry Malty, která má pátou nejvyšší hustotu obyvatelstva na světě, je Gozo menší, klidnější a působí tak trochu jako ztracený ostrov někde daleko uprostřed oceánu.Vydat se na pár dnů navštívit ostrov Gozo je jako výlet do minulosti. Na rozdíl od velké sestry Malty, která má pátou nejvyšší hustotu obyvatelstva na světě, je Gozo menší, klidnější a působí tak trochu jako ztracený ostrov někde daleko uprostřed oceánu.
Přečtěte si

Šampaňské, klobouky a luxusní auta — v Berlíně se konalo finále poháru Engel & Völkers Maifeld Polo

Víkend, 30 stupňů, Berlín. Ve dnech 24. a 25. srpna se v Berlíně konalo finále poháru Engel & Völkers „Maifeld Polo“. Vítězem se stal tým Riller & Schnauck s naším přítelem Maximilianem Singhoffem, který zvítězil ve vzrušujícím finále 8:7 proti Engel & Völkers.Víkend, 30 stupňů, Berlín. Ve dnech 24. a 25. srpna se v Berlíně konalo finále poháru Engel & Völkers „Maifeld Polo“.
dum-cerna-labut-20-let
Přečtěte si

Dům Černá Labuť — 20 let

Labuť historická Ulice Na Poříčí je jednou z nejstarších ulic v Praze vůbec. Její existence se datuje do roku 993. Současný název vznikl koncem 19. století. Ze stejné doby pocházejí první konkrétní zmínky o objektu, který na místě…
jan-siering-dvoji-domov-praha-berlin
Přečtěte si

Dvojí domov

Jestli mě trápí, že musím každý týden cestovat? Ne, zvykl jsem si. Ve vlaku mohu pracovat, v letadle spát a v autě přemýšlet. Podle toho, co potřebuju, vybírám dopravní prostředek.