Vítejte na Ayurvedic Breakfast

Již před čtyřmi lety jsme vytvořili prostor, kde chceme sdílet vše o životní cestě plné energie a zdraví, jejíž nedílnou součástí je prevence a imunita. Specializujeme se na prezentaci “healing resorts” v Evropě i ve světě, na zdravé inspirace z Česka. Nyní je Ayurvedic Breakfast součástí N&N Praha/Berlin.

PROČ AYURVEDIC BREAKFAST? 

Web vznikl původně pro inspirativní ájurvédské snídaně, na kterých se setkávali lidé, aby se mohli svými myšlenkami a projekty vzájemně obohatit, propojit a inspirovat. Později se ze snídaní staly večeře s ájurvédským menu pod taktovkou Garyho Wrighta a návštěvou hosta ze stran špičkových českých kuchařů. Součástí je také přednáška na specifické téma nejen o ájurvedě, ale také o alternativní medicíně, Qi Gongu, konopí, ayahuasce, cranio-sakrální terapii, biorezonanci apod. Aktuální termíny akcí najdete na související facebookové stránce ZDE.   

DALŠÍ TÉMATA

Web jsme začali postupně obohacovat nejen o témata, která se vázala ke zmíněným akcím, ale také právě k ájurvédě, nauce o životě, a jejích souvislostech. Tento smysluplný životní styl se poslední dobou začíná velmi rychle dostávat do světa evropské společnosti, do relaxačních center, hotelů, kuchyní a mezi efektivní léčebné metody. Postupně jsme vybudovali platformu, kde přinášíme výjimečný obsah týkající se nejen trendů zdravého životního stylu z Česka i ze zahraničí, ale i inspirací pro cestování do výjimečných destinací, pro vaření s láskou, udržitelné a vědomé uvažování, zkrátka inspirací pro váš život.

OBJEVITELSKÁ CESTA

Procházíme cestičkami, které nejsou značené, hledáme, kudy se vydat, abychom se na věci kolem nás podívali pod jiným úhlem, často vkročíme do sfér, o kterých se mlčí… Baví nás příběhy lidí, kteří žijí jinak než hlavní proud. Nehodnotíme, nenavádíme, pouze poodkrýváme vrstvy, restaurujeme myšlenky našich předků, rozkrýváme principy přírody. Vydali jsme se na objevitelskou cestu různými dimenzemi života s alternativním úhlem pohledu. Proč? Protože můžeme, protože si vážíme svobody myšlení i slova, a protože nás to baví! Pojďte s námi, pokud chcete. Vítejte v prostoru ayurvedicbreakfast.cz

PŘEČTĚTE SI ROZHOVOR SE ZAKLADATELKOU DANUŠÍ SIERING – ZDE

Aktuálně na českém webu

Plánujte a sklízejte na Prague Art Week 23!

       ·   20.09.2023
Výstavy, komentované prohlídky napříč čtyřmi desítkami galerií, muzeí, aukčních síní i v nové galerii pod širým nebem. To je Mezinárodní festival vizuálního umění Prague Art Week 23, který bude v Praze probíhat od 21. do 24.

Aktuálně na německém webu

Planen und ernten Sie auf der Prague Art Week 23!

       ·   20.09.2023
Ausstellungen, Führungen durch vierzig Galerien, Museen, Auktionshäuser und eine neue Open-Air-Galerie. Das ist das internationale Festival der bildenden Kunst „Prague Art Week 23“, das vom 21. bis 24. September in Prag stattfinden wird. Die Besucher