Vítejte na Ayurvedic Breakfast

Již před čtyřmi lety jsme vytvořili prostor, kde chceme sdílet vše o životní cestě plné energie a zdraví, jejíž nedílnou součástí je prevence a imunita. Specializujeme se na prezentaci “healing resorts” v Evropě i ve světě, na zdravé inspirace z Česka. Nyní je Ayurvedic Breakfast součástí N&N Praha/Berlin.

PROČ AYURVEDIC BREAKFAST? 

Web vznikl původně pro inspirativní ájurvédské snídaně, na kterých se setkávali lidé, aby se mohli svými myšlenkami a projekty vzájemně obohatit, propojit a inspirovat. Později se ze snídaní staly večeře s ájurvédským menu pod taktovkou Garyho Wrighta a návštěvou hosta ze stran špičkových českých kuchařů. Součástí je také přednáška na specifické téma nejen o ájurvedě, ale také o alternativní medicíně, Qi Gongu, konopí, ayahuasce, cranio-sakrální terapii, biorezonanci apod. Aktuální termíny akcí najdete na související facebookové stránce ZDE.   

DALŠÍ TÉMATA

Web jsme začali postupně obohacovat nejen o témata, která se vázala ke zmíněným akcím, ale také právě k ájurvédě, nauce o životě, a jejích souvislostech. Tento smysluplný životní styl se poslední dobou začíná velmi rychle dostávat do světa evropské společnosti, do relaxačních center, hotelů, kuchyní a mezi efektivní léčebné metody. Postupně jsme vybudovali platformu, kde přinášíme výjimečný obsah týkající se nejen trendů zdravého životního stylu z Česka i ze zahraničí, ale i inspirací pro cestování do výjimečných destinací, pro vaření s láskou, udržitelné a vědomé uvažování, zkrátka inspirací pro váš život.

OBJEVITELSKÁ CESTA

Procházíme cestičkami, které nejsou značené, hledáme, kudy se vydat, abychom se na věci kolem nás podívali pod jiným úhlem, často vkročíme do sfér, o kterých se mlčí… Baví nás příběhy lidí, kteří žijí jinak než hlavní proud. Nehodnotíme, nenavádíme, pouze poodkrýváme vrstvy, restaurujeme myšlenky našich předků, rozkrýváme principy přírody. Vydali jsme se na objevitelskou cestu různými dimenzemi života s alternativním úhlem pohledu. Proč? Protože můžeme, protože si vážíme svobody myšlení i slova, a protože nás to baví! Pojďte s námi, pokud chcete. Vítejte v prostoru ayurvedicbreakfast.cz

PŘEČTĚTE SI ROZHOVOR SE ZAKLADATELKOU DANUŠÍ SIERING – ZDE

Aktuálně na českém webu


Aktuálně na německém webu