Vůně dálek v Mandarin Oriental

Vodní dýmky už nejsou jen doménou čajoven, nebo vzpomínkami na exotické cesty. Dnes vznikají shisha lounge s designovými dýmkami i v luxusních hotelech.Vodní dýmky už nejsou jen doménou čajoven, nebo vzpomínkami na exotické cesty. Dnes vznikají shisha lounge s designovými dýmkami i v luxusních hotelech.

Kouření vodních dýmek bývalo donedávna subkulturní záležitostí, často provozovanou v tématických čajovnách plných polštářků, kde se pokuřovala tradiční arabská šíša. V posledním desetiletí došlo ovšem k velkému skoku a způsob kouření vodní dýmky se výrazně změnil. Dnes vznikají shisha lounge s designovými vodními dýmkami, kde zákazníky obsluhuje školený personál, dýmky se ocitají na stole a i v důsledku restrikce tabákového průmyslu se z pokuřování šíši stává společenská událost.

mandarin-oriental-lounge

mandarin-oriental-restaurace

Restaurace Spices hotelu Mandarin Oriental Prague spojila síly se Smoking Coctails a nabízí hostům ručně vyráběné vodní dýmky, které vám mohou zpříjemnit večer na terase. Přijďte si vychutnat čistý tabák, nebo některou z tabákově-ovocných variací jako jsou Prague Berries, Mandarin Citrus Garden, nebo Sunset Melon. Tabákově ovocné koktejly jsou k dispozici v případě zájmu i s alkoholem.

mandarin-oriental-restaurace-2

mandarin-oriental-restaurace-jidlo-3

mandarin-oriental-restaurace-jidlo-2

mandarin-oriental-hotel-pokoj

mandarin-oriental-restaurace-spa

Text Kateřina Černá

Nejčtenější v kategorii Society

Nejčtenější v kategorii Gourmet

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,