Zákusky na ručně malovaných kusech zdi — 30 leté výročí pádu Zdi v Berlíně

Takové historické jubileum si hvězdná restaurace Einsunternull nemůže nechat ujít a připravila pro své návštěvníky „malý berlínský pozdrav z kuchyně“, kdy zákusek je prezentován na ručně malovaných kusech zdi o výšce 18 cm — každý jedinečný.Takové historické jubileum si hvězdná restaurace Einsunternull nemůže nechat ujít a připravila pro své návštěvníky „malý berlínský pozdrav z kuchyně“, kdy zákusek je prezentován na ručně malovaných kusech zdi o výšce 18 cm — každý jedinečný.

Můžete vidět např. slavný Trabi lámající zeď nebo reintepretaci polibku mocných.

Dvě šéfky patisserie Marie Mang a Rosina Ostler se tak rozhodly svým zůsobem uctít 30 leté výročí pádu Berlínské Zdi. A pro Einsunternull — volný překlad jeden pod nulou — to znamená nový vítr v kuchyňských plachtách. Také proto, že restaurace po rozsáhlé rekonstrukci dostane svému jménu. „Do restaurace se totiž nyní jede z přízemí do suterénu výtahem — prostě jeden pod nulou,“ říká majitel a generální ředitel Ivo Ebert.

berlinska-restaurace-Einsunternull-6

berlinska-restaurace-Einsunternull

berlinska-restaurace-Einsunternull-3

berlinska-restaurace-Einsunternull-4

berlinska-restaurace-Einsunternull-6

berlinska-restaurace-Einsunternull-7

Text Danuše Siering

Nejčtenější v kategorii Society

Nejčtenější v kategorii ArtDesign

Nejčtenější v kategorii Gourmet

Aktuálně na českém webu

Plánujte a sklízejte na Prague Art Week 23!

       ·   20.09.2023
Výstavy, komentované prohlídky napříč čtyřmi desítkami galerií, muzeí, aukčních síní i v nové galerii pod širým nebem. To je Mezinárodní festival vizuálního umění Prague Art Week 23, který bude v Praze probíhat od 21. do 24.

Aktuálně na německém webu

Planen und ernten Sie auf der Prague Art Week 23!

       ·   20.09.2023
Ausstellungen, Führungen durch vierzig Galerien, Museen, Auktionshäuser und eine neue Open-Air-Galerie. Das ist das internationale Festival der bildenden Kunst „Prague Art Week 23“, das vom 21. bis 24. September in Prag stattfinden wird. Die Besucher