ITB – Mezinárodní turistická burza v Berlíně proběhne příští rok digitálně

ITB Berlin je na světě největším veletrhem cestovního ruchu. Od 9. – 12. března 2021 proběhne čistě digitálně – účast na veletrhu online je možné rezervovat od 16. listopadu! Podrobné informace o balíčcích vystavovatelů, vstupenkách pro obchodní návštěvníky a nabídky možnosti sponzorování budou k dispozici na webu ITB také od 16. listopadu.

Od roku 1966 se světoví zástupci cestovního ruchu každoročně setkávají vždy v březnu v Berlíně. Jak píše portál Gourmewelten, proto se právě nyní snaží ITB dodržet svého poslání a zůstat platformou číslo 1 pro úspěšné podnikání v oblasti cestování, pro získání nových kontaktů, inspirací a interakcí.

„Zpětná vazba za posledních několik měsíců nám ukázala, že vytváření sítí, sdílení znalostí a nové podnikání jsou stále relevantní,” říká David Ruetz, ředitel ITB Berlin. „Jedna věc je jistá. Zůstaneme vám věrní jako hlavní organizátor propojení globálního cestovního ruchu.”

David Ruetz.

Virtuální ITB Berlin 2021:

# Čtyři dny zaměření na B2B, od úterý 9. března do pátku 12. března 2021
# Tři oblasti zaměření: obsah, podnikání, networking
# Přizpůsobené balíčky digitálních vystavovatelů a sponzorské příležitosti

Více najdete zde.

Danuše Siering

Nejčtenější v kategorii Business

Aktuálně na českém webu

Zrnko, které spojuje svět

       ·   20.02.2024
To je káva Dallmayr, synonym pro kvalitu a nadstandardní servis. Milovníky kávy spojuje tento lahodný nápoj po celém světě více než 300 let.

Znásilněná Rusalka

       ·   16.02.2024
"Danuš, víš že já agresivní nejsem. Ale kdyby přede mnou teď stál režisér, nevím, co bych s ním udělala," vyhlásila Johanna deset minut po začátku premíéry Rusalky ve Státní opeře Unter den Linden v Berlíně.

Voda je pravidlem hry

       ·   13.02.2024
Žije v Hamburku, ale její rodinné kořeny sahají až do Indonésie. Vizuální umělkyně a fotografka Janina Oeij hovoří o své fascinaci vodou, kterou zachycuje ve svých dílech.

Aktuálně na německém webu

Vergewaltigte Rusalka

       ·   16.02.2024
"Danuš, du weißt, dass ich nicht aggressiv bin. Aber wenn der Regisseur jetzt vor mir stünde, wüsste ich nicht, was ich mit ihm machen würde", erklärte Johanna zehn Minuten nach Beginn der Premiere von Rusalka

Wasser wird zur Spielregel

       ·   13.02.2024
Sie lebt in Hamburg, doch ihre Familienwurzeln reichen bis nach Indonesien. Die Bildende Künstlerin und Fotografin Janina Oeij spricht über ihre Wasser- Faszination, die sie in ihren Werken auffängt.