ITB – Mezinárodní turistická burza v Berlíně proběhne příští rok digitálně

ITB Berlin je na světě největším veletrhem cestovního ruchu. Od 9. – 12. března 2021 proběhne čistě digitálně – účast na veletrhu online je možné rezervovat od 16. listopadu! Podrobné informace o balíčcích vystavovatelů, vstupenkách pro obchodní návštěvníky a nabídky možnosti sponzorování budou k dispozici na webu ITB také od 16. listopadu.

Od roku 1966 se světoví zástupci cestovního ruchu každoročně setkávají vždy v březnu v Berlíně. Jak píše portál Gourmewelten, proto se právě nyní snaží ITB dodržet svého poslání a zůstat platformou číslo 1 pro úspěšné podnikání v oblasti cestování, pro získání nových kontaktů, inspirací a interakcí.

„Zpětná vazba za posledních několik měsíců nám ukázala, že vytváření sítí, sdílení znalostí a nové podnikání jsou stále relevantní,” říká David Ruetz, ředitel ITB Berlin. „Jedna věc je jistá. Zůstaneme vám věrní jako hlavní organizátor propojení globálního cestovního ruchu.”

David Ruetz.

Virtuální ITB Berlin 2021:

# Čtyři dny zaměření na B2B, od úterý 9. března do pátku 12. března 2021
# Tři oblasti zaměření: obsah, podnikání, networking
# Přizpůsobené balíčky digitálních vystavovatelů a sponzorské příležitosti

Více najdete zde.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Skromné vizionáře Uğura Şahina a Özlem Türeciovou proslavila vakcína proti covidu

Uğur Şahin a Özlem Türeciová. Ještě před rokem byl manželský pár vědců, podnikatelů a kolegů známý více méně pouze lidem z odborných kruhů. Nejpozději od zahájení očkování 27. prosince 2020 „jejich“ vakcínou zná jejich výzkumy i životní příběh celý svět. A média se naučila přepínat počítač do turecké klávesnice, aby správně zapsala jejich jména.

Nejčtenější v kategorii Business