Nové zimní vydání N&N: Ve znamení reSTARTU

Vychází nové číslo magazínu N&N tentokrát plné nových nadějí a začátků, inspirace a nevšedních pohledů na svět kultury, umění a byznysu.

Seznámíme vás s charismatickou Lucií Libovickou, která úspěšně vede podnikatelský klub Empiria 21, ale také s architekty, jejichž Studio Perspektiv dokázalo za několik málo let dosáhnout světového věhlasu a získalo nejedno mezinárodní ocenění.

Poznáte hrdiny dnešní doby, kteří v první linii riskují své zdraví a neustávají v práci, abychom my mohli klidně spát.

Čekají vás rozhovory s vůdčími osobnostmi byznysu, gastronomie a umění, jako je například generální ředitel společnosti Vodafone, šéfkuchař a restauratér Radek Kašpárek, sopranistka Markéta Fassati nebo mim světového formátu Radim Vizváry.

V rubrice reSTARTpodnikání najdete inspirativní povídání s podnikateli a živnostníky, kteří to nevzdali a navzdory nepříznivé době se rozhodli jít dál, inovovat a vytvářet nové příležitosti.

To a mnohem víc na vás čeká v zimním vydání N&N, které si můžete vyzvednout v Domě Černá labuť, Na Poříčí 25 v Praze. Přejeme vám příjemný konec roku a optimistický začátek toho nového.

Vaše redakce N&N

Mohlo by vás zajímat

Shutterstock
Přečtěte si

Hospodářský zázrak potřebuje nové impulzy a Češi chtějí být u toho

Když se počátkem 90. let vypravil Zbyněk Frolík do městečka Wickende v německém Porúří, měl jasný cíl: získat místní firmu Wissner-Bosserhoff pro společný plán. Frolík tehdy v Praze rozjížděl výrobu nemocničních lůžek a díky inovativním nápadům a kvalitní produkci se mu začínalo dařit. Pro ambici uspět se svým českým týmem na mezinárodním trhu ale potřeboval něco víc. A to něco měla být světově uznávaná značka „Made in Germany“.

Nejčtenější v kategorii Business