Nové zimní vydání N&N: Ve znamení reSTARTU

Vychází nové číslo magazínu N&N tentokrát plné nových nadějí a začátků, inspirace a nevšedních pohledů na svět kultury, umění a byznysu.

Seznámíme vás s charismatickou Lucií Libovickou, která úspěšně vede podnikatelský klub Empiria 21, ale také s architekty, jejichž Studio Perspektiv dokázalo za několik málo let dosáhnout světového věhlasu a získalo nejedno mezinárodní ocenění.

Poznáte hrdiny dnešní doby, kteří v první linii riskují své zdraví a neustávají v práci, abychom my mohli klidně spát.

Čekají vás rozhovory s vůdčími osobnostmi byznysu, gastronomie a umění, jako je například generální ředitel společnosti Vodafone, šéfkuchař a restauratér Radek Kašpárek, sopranistka Markéta Fassati nebo mim světového formátu Radim Vizváry.

V rubrice reSTARTpodnikání najdete inspirativní povídání s podnikateli a živnostníky, kteří to nevzdali a navzdory nepříznivé době se rozhodli jít dál, inovovat a vytvářet nové příležitosti.

To a mnohem víc na vás čeká v zimním vydání N&N, které si můžete vyzvednout v Domě Černá labuť, Na Poříčí 25 v Praze. Přejeme vám příjemný konec roku a optimistický začátek toho nového.

Vaše redakce N&N

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Na zastropování nájemného a vyvlastnění bytů v Berlíně by doplatili především nájemníci

Při pohledu na mapu českých investorů do nemovitostí v Berlíně je zjevné, že se tam do investic nijak nehrnou. Výjimkou byl Petr Kellner, který na břehu Sprévy postavil budovu Trigon. Tento berlínský developerský pionýr však má jen hrstku následovníků a jako vysvětlení se nabízí, že české investory odrazují zprávy z nájemního trhu v Berlíně. Příchylnost Berlíňanů k radikálním levicovým zásahům do trhu má své specifické důvody v nedávné historii, k vytouženému efektu však téměř jistě nepovedou.
Petrof
Přečtěte si

Česká piana Petrof vlastní i Paul McCartney nebo Bill Gates

„Umíme zařídit neviditelného pianistu nebo pianino v červené barvě, která je letošním hitem,“ říká Zuzana Ceralová Petrofová z páté generace rodiny Petrofů. V současnosti stojí v čele královéhradecké společnosti Petrof, jednoho z nejvýznamnějších výrobců akustických pian v Evropě.

Nejčtenější v kategorii Business