Nový Loving Hut na Zličíně

Veganská síť restaurací Loving Hut se rozrostla o dalšího sourozence. Tentokrát se záchytným bodem pro všechny milovníky barevné kuchyně plné zdravých surovin bez živočišných produktů stalo obchodní centrum Zličín.”Die Verluste schmerzen sehr.” Mit diesen Worten drückte die rheinland-pfälzische CDU-Vorsitzende und heutige Bundesministerin für Ernährung und Landwirtschaft, Julia Klöckner, ihre Enttäuschung über das schlechte Abschneiden ihrer Partei bei der Bundestagswahl aus.

Momentálně si lze vychutnat veganskou gastronomii v Černé labuti na Poříčí, v Jugoslávské ulici, na Letné, v obchodním centru Quadrio, Novém Smíchově a na Budějovické. Nově se přidal i sedmý statečný v záplavě nejrůznějších kulinárních stylů, umístěný do Metropole Zličín. Kromě klasického konceptu v podobě bufetu i menu à la carte si zákazníci mohou užít moderní osvěžující design včetně veganské kavárny. Nové místo nabízí kapacitu 300 m² a lahůdky si v něm můžete vychutnat každý den v týdnu vždy od 11 do 21 hodin.

loving-hut-zlicin-2

Pobočka na Zličíně tak rozšíří síť mezinárodních veganských restaurací nacházejících se ve více než 35 zemích světa, jejímž hlavním mot
tem je mír, láska a harmonie mezi všemi bytostmi. Narůstající popularita této formy stravování reflektuje současný trend alternativních přístupů k životu, které jsou často propojením mentálního a fyzického nastavení člověka.

Největším prostorem a také nejstrategičtějším místem ze sedmi poboček i přesto nadále bude restaurace s kavárnou v Černé labuti. Navzdory centrální poloze v rámci rušné metropole zůstává místem, jehož atmosféra podvědomě nabádá k vnitřnímu zklidnění, integraci myšlenek a harmonizaci nejen prostřednictvím zdravé a rozmanité stravy.

loving-hut-cerna-labut

loving-hut-cerna-labut-2

[yt url=”https://www.youtube.com/watch?v=JGlD0XCEftk”]

 

www.lovinghut.cz

Text Barbora Vojtová

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

25 let partnerství Prahy a Berlína

Praha a Berlín oslavili 25 let partnerství podpisem smlouvy o založení Nadace Komenského zahrady/Stiftung Comenius-Garden. Této události, která se konala na Českém Velvyslanectví ve Wilhelmstrasse za účasti velvyslance Tomáše Kafky, se média příliš nevěnovala, přesto má hluboký význam pro obě země.
Přečtěte si

Německý zpěvák a bavič pořádal vánoční večírky pro bezdomovce. Letos za nimi jede s foodtrucky

Franka Zandera v Berlíně znají hlavně jako zpěváka, moderátora a baviče. Asi nejznámější je jeho píseň Nur Nach Hause (geh’n wir nicht), kterou složil v roce 1993 pro berlínský fotbalový klub Hertha BSC, a kterou fanoušci dodnes zpívají snad po každém domácím zápase Herthy. Je majitelem několika zlatých desek a připsal si i několik prvenství v německé hitparádě.
Přečtěte si

Vánoce za plotem uprchlického tábora

Moci slavit Vánoce doma s rodinou se zdá být samozřejmost, pohled do nedávné minulosti ale svědčí o opaku. Po komunistickém převratu v únoru 1948 odešly z Československa desítky tisíc lidí. V uprchlických táborech v Německu, kde byli nuceni dlouhé měsíce vyčkávat, mnozí z nich strávili i vánoční svátky. Ty se pak nesly ve znamení stesku po domově, strachu o osud příbuzných a přátel za železnou oponou i nekonečných emigračních procedur. Četná svědectví uprchlíků však ukazují, že i v obtížných chvílích byly Vánoce pro většinu z nich krásným svátkem.

Nejčtenější v kategorii Society