#restartpodnikani – Partneři

Od března jsme všichni konfrontováni se změnou v naší společnosti, v ekonomice, i v osobních životech. Od 21. dubna naše publicistická platforma N&N #restartpodnikani zveřejňuje rozhovory, zkušenosti, potřeby a výzvy těch, kteří stojí na restartu svého podnikání.

Henry Ford řekl, že úspěch je, když máte přesně ty dovednosti, které jsou v dané době žádané. Ne pokaždé se nám však podaří okamžitě odhadnout, které dovednosti to jsou nebo jak a kdy je přesně použít. Proto je dobré mít Partnery, kteří umí pomoci a poradit.

Je nám potěšením, že se nám pro iniciativu #restartpodnikani podařilo sehnat rychle a nebyrokraticky kompetentní partnery, kteří – každý z jiné branže – jsou schopni být nápomocní v této nelehké době. Pozvánku na Partnerství RSP přijaly tyto firmy a organizace:

Agentura Helas
AMI Communications
Asociace malých a středních podniků
Asociace rodinných firem
Brillant Brain
Elite Bloggers
Hithit
Hospodářská komora Praha 1
Sportfluence
Trifft

Iniciativou #restartpodnikani chceme obrátit pozornost na pozitivní budoucnost a přinést orientaci a inspiraci, abychom byli i nadále spolehlivým průvodcem na cestě restartu v podnikání. Ve spolupráci s Partnery RSP připravujeme další programy podpory, které budeme postupně zveřejňovat.

Setkání partnerů RSP v Černé labuti.

Nejčtenější v kategorii Business

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,