#restartpodnikani – Partneři

Od března jsme všichni konfrontováni se změnou v naší společnosti, v ekonomice, i v osobních životech. Od 21. dubna naše publicistická platforma N&N #restartpodnikani zveřejňuje rozhovory, zkušenosti, potřeby a výzvy těch, kteří stojí na restartu svého podnikání.

Henry Ford řekl, že úspěch je, když máte přesně ty dovednosti, které jsou v dané době žádané. Ne pokaždé se nám však podaří okamžitě odhadnout, které dovednosti to jsou nebo jak a kdy je přesně použít. Proto je dobré mít Partnery, kteří umí pomoci a poradit.

Je nám potěšením, že se nám pro iniciativu #restartpodnikani podařilo sehnat rychle a nebyrokraticky kompetentní partnery, kteří – každý z jiné branže – jsou schopni být nápomocní v této nelehké době. Pozvánku na Partnerství RSP přijaly tyto firmy a organizace:

Agentura Helas
AMI Communications
Asociace malých a středních podniků
Asociace rodinných firem
Brillant Brain
Elite Bloggers
Hithit
Hospodářská komora Praha 1
Sportfluence
Trifft

Iniciativou #restartpodnikani chceme obrátit pozornost na pozitivní budoucnost a přinést orientaci a inspiraci, abychom byli i nadále spolehlivým průvodcem na cestě restartu v podnikání. Ve spolupráci s Partnery RSP připravujeme další programy podpory, které budeme postupně zveřejňovat.

Setkání partnerů RSP v Černé labuti.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Wolfgang Bremm von Kleinsorgen, Mercedes-Benz: Přechod na elektromobilitu vyžaduje rychle rozvinout síť dobíjecích stanic

Redakce N&N Czech-German Magazine spustila unikátní projekt: pod názvem “Sedm mostů – Sieben Brücken” představuje německé společnosti a osobnosti působící v Česku a české působící v Německu. Na otázky nám odpověděl Wolfgang Bremm von Kleinsorgen, generální ředitel Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
Přečtěte si

Lufthansa překonala krizi a vrátila státu finanční výpomoc. Využila boomu nákladní dopravy

Německý letecký dopravce Lufthansa se už dokázal vymanit z krize způsobené koronavirem, když vrátil státu veškerou finanční pomoc. Chopil se totiž příležitosti a vydělává zejména nákladní dopravou, která vykazuje obrovský boom. Cestující se ovšem moc neradují a stěžují si, že se dopravci ani nedovolají.

Nejčtenější v kategorii Business