#restartpodnikani – Partneři

Od března jsme všichni konfrontováni se změnou v naší společnosti, v ekonomice, i v osobních životech. Od 21. dubna naše publicistická platforma N&N #restartpodnikani zveřejňuje rozhovory, zkušenosti, potřeby a výzvy těch, kteří stojí na restartu svého podnikání.

Henry Ford řekl, že úspěch je, když máte přesně ty dovednosti, které jsou v dané době žádané. Ne pokaždé se nám však podaří okamžitě odhadnout, které dovednosti to jsou nebo jak a kdy je přesně použít. Proto je dobré mít Partnery, kteří umí pomoci a poradit.

Je nám potěšením, že se nám pro iniciativu #restartpodnikani podařilo sehnat rychle a nebyrokraticky kompetentní partnery, kteří – každý z jiné branže – jsou schopni být nápomocní v této nelehké době. Pozvánku na Partnerství RSP přijaly tyto firmy a organizace:

Agentura Helas
AMI Communications
Asociace malých a středních podniků
Asociace rodinných firem
Brillant Brain
Elite Bloggers
Hithit
Hospodářská komora Praha 1
Sportfluence
Trifft

Iniciativou #restartpodnikani chceme obrátit pozornost na pozitivní budoucnost a přinést orientaci a inspiraci, abychom byli i nadále spolehlivým průvodcem na cestě restartu v podnikání. Ve spolupráci s Partnery RSP připravujeme další programy podpory, které budeme postupně zveřejňovat.

Setkání partnerů RSP v Černé labuti.

Nejčtenější v kategorii Business

Aktuálně na českém webu

Se Zdeňkem Pohlreichem o lahůdkách německé kuchyně

       ·   27.11.2023
Jeho jméno je synonymem pro kvalitní gastronomii. Zdeněk Pohlreich svými televizními pořady změnil český pohled na pohostinství. Umí být nekompromisní, mnoho lidí s ním nemusí souhlasit, ale zůstává svůj. S N&N mluvil o české a německé

Box ve fotografiích

       ·   13.11.2023
Galerie Bene Taschen představuje výstavu Boxing renomovaného amerického fotografa Larryho Finka. Fotografie upoutají pozornost na transatlantický box na přelomu 80. a 90. let a oslavují ikonické momenty boxerských legend, jako jsou Mike Tyson a Jimmy Jacobs.

Aktuálně na německém webu

Alien auf Hluboká

       ·   16.10.2023
Das Thema Tod, Sexualität und Technologie. Und ein Oscar für visuelle Effekte für Alien. Bis zum 19. November findet in Hluboká nad Vltavou die Ausstellung Proměny /Metamorphosen. Der Autor ist der weltberühmte Schweizer, Hans Ruedi