Přečtěte si

NABÍDKY PARTNERŮ reSTARTpodnikání

Žijeme v době, která vyžaduje plné nasazení v našem soukromém, společenském i pracovním životě. Není vždy lehké tuto cestu akceptovat, rozumět jí a jít po ní. Každý víme, co znamená mít ten krásny pocit, že někdo při nás stojí a je připraven nabídnout podporu a pomoc.
Přečtěte si

#restartpodnikani Biointerier: Poptávka po biokrbech rostla, ale!

„Když se oheň stane uměním.“ Slogan, který používá firma Biointerier. Ta se zaměřuje na biokrby a hořáky, které dodává jak jednotlivcům, tak designerům, architektům a stavebním firmám pro jejich interiérové projekty. Poptávka po biokrbech byla během koronakrize vysoká, ale blokoval ji výpadek výroby. Více nám prozradila Dagmar Pokorná.
Přečtěte si

#restartpodnikani Hostesky.cz: Nevzdáváme to!

„Je myslím nutné velmi citlivě zvážit, jaká opatření nám ještě život zkvalitňují a jaká nás už spíše umrtvují zaživa,“ říká Ivana Dupalová, jednatelka firmy hostesky.cz, která zajišťuje špičkový personál na veškeré obchodní, kulturní a společenské akce. Co pro takovou firmu znamená zrušený společenský život?
Přečtěte si

#restartpodnikani / PODPORY V ČESKU – AZ LEGAL

AZ LEGAL je advokátní kancelář, která klade absolutní důraz na poskytování nejlepšího možného řešení individuálních potřeb svých klientů a budování strategických partnerství a vazeb. Za důležité považuje důvěru, otevřenost, vzájemně jasně definovaná očekávání, ale také určitou chemii, aby si s klientem rozuměli.
Přečtěte si

#restartpodnikani / PODPORY V ČESKU – Darujte letos české Vánoce

Co je lepší než pořídit pod stromeček originální ryze české výrobky? Přeci najít je všechny na jednom místě. Seznamte se s projektem, který vám umožní nejen věnovat kvalitní dárek s příběhem, ale hlavně pomoci českým živnostníkům a tvůrcům v této nelehké době. Letos totiž “Darujeme české Vánoce”. Za nápadem stojí Jana Kuntošová a Hanka Šormová, která nám prozradila více.