#restartpodnikani PiCaSo, spánek po česku

Showroom museli zavřít, ale díky e-shopu přežili. Český výrobce PiCaSo manufactory tak může dál vyrábět vybavení pro náš klidný spánek.

Na kvalitě našeho spánku se podílí řada faktorů. Mezi ty patří hluk, světlo, pokojová teplota, ale také postel, matrace či přikrývka s polštářem. A přesně na takové vybavení se rozhodla zaměřit brněnská společnost PiCaSo manufactory, která to v poslední době neměla vůbec jednoduché a byla by škoda, kdyby musela skončit. Naštěstí se tak nestalo.

První myšlenka vznikla roku 2015, kdy se zakladatelé webu picaso-m.cz rozhodli vytvořit e-shop s českými ručně vyráběnýma lůžkovinami. Postupně se jejich portfolio výrobků rozrůstalo do rozmanitější podoby, začaly přidávat další kategorie a ty stávající doplnili o nový sortiment například o péřové řady, zdravotní a anatomické polštáře, ale i matrace, oblíbené kontinentální postele nebo dětskou řadu lůžkovin. Dobře, že tak udělali, protože díky široké nabídce zboží v jejich e-shopu dokázali dobře čelit konkurenci, zejména v posledním byznysově náročném období.

Nejen ucelený sortiment kvalitních výrobků za konkurenceschopnou cenu, ale také individuální přístup ve smyslu atypických výrobků a rychlost doručení, protože většinu zboží drží skladem a odesílá druhý den od objednání, aby zákazník obdržel zásilku co nejdříve. Tyto tři faktory byly a jsou alfou a omegou jejich služeb a zákazník to umí ocenit.

I přesto, že jsme kamennou prodejnu museli zavřít, tak jsme výhodu spatřili v našem e-shopu, jelikož jedinou možností, jak v této nelehké době nakoupit, byl právě online prodej,“ uvádí majitelé. A co bude dál? Firma se neustále snaží reagovat na potřeby zákazníků, ač ti čeští prý často bývají věrni klasice za příznivější cenu. Tedy dle zkušeností PiCaSo manufactory jsou a vždy budou hlavní trendem lůžkoviny z dutého vlákna a klasické polštáře na zip s regulací vnitřní náplně.

Přestože je český zákazník spíše věrný tradici, snažíme se na náš e-shop uvádět novinky, které by mohly zaujmout, ať už to je například nenahraditelný péřový program, který má vynikající tepelně izolační vlastnosti, jelikož se jedná o zcela přírodní materiál, který nikdy žádný materiál nebude moct zcela zastoupit, proto na trhu vždy najde svého zákazníka,“ popisují majitelé firmy. A dodávají, že právě péče o zákazníka prostřednictvím novinek a reakce na moderní trendy jsou spolehlivou cestou, díky které koronavirové období zvládli a chtějí po ní kráčet dál.

Více na: www.picaso-m.cz

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Master & Master: Původně chtěli v Praze vyrábět těstoviny. Teď si pro jejich designový nábytek jezdí i Němci

Osobitá česká značka Master & Master přináší originální kousky nábytku, který si zamilujete. Snoubí se v něm svěží design moderní industriality s nádechem starých časů, který dodává pocit klidu, pohody, stability a ukotvenosti. Jednotlivé kusy lze velmi dobře kombinovat, můžete z nich poskládat celý pokoj nebo jimi oživit fádně vyhlížející klasický interiér. Jak značka vznikla, kde berou její zakladatelé inspiraci a v čem jsou jiní než ostatní?

Nejčtenější v kategorii Business