Sofistikovaný Volcano Complex

Etna, Vesuv nebo Stromboli? Luxusní pražský čtyřhvězdičkový multifunkční Volcano Complex dokáže otřást vašimi smysly. Ať už prostřednictvím specialit své restaurace, elegantního hotelu či relaxačního spa.

Vydejte se do místa, které vás přenese na pomyslnou hranu doutnajících kráterů, kde se vám po těle rozlije blažený pocit ze vzrušujících zážitků. Přesně to chce svým klientům zprostředkovat nápaditý Volcano Complex. Prostor, kde se snoubí vysoká úroveň volnočasových aktivit se stylovou restaurací a designovým hotelem. Koncept, který vámi otřese tak jako sopky, po kterých jsou pojmenované hotelové pokoje. Jejich barvy evokují různé odstíny sopečných kráterů a můžete si vybrat ze sedmnácti v kategorii Superior nebo zvolit verzi DeLuxe. Konkrétně pokoj Etna s designovou vanou přímo v ložnici, Stromboli či Vesuv s malebným výhledem do pražského Prokopského údolí.

Po celou dobu pobytu jsou vám otevřeny dveře do Health Clubu a spa. Volcano Health Club umožňuje různé varianty členství včetně praktické technologie, která sleduje každý váš trénink se zpětnou vazbou o výsledcích. Navštívit můžete i studiové hodiny a samozřejmě wellness a relaxační část včetně finské sauny. Samozřejmostí je fitness bar, konzultace s trenérem a parkování zdarma.

Po tréninku nezapomeňte na doplnění energie. Volcano Grill House je zážitkem, který si můžete dopřávat každý den. Kromě nabídky à la carte totiž potěší také atraktivním denním menu z čerstvých sezonních surovin, včetně speciality šéfkuchaře. V oblíbenosti však vede sofistikované degustační menu a pokrmy připravované na lávovém grilu. Delikátní hovězí maso plemene angus si můžete objednat v podobě různých steaků, ale také jako speciální Volcano burger. Chuť masa podtrhněte pepřovou, bylinkovou či ostrou tomatovou omáčkou a nezapomeňte na lahev francouzského či italského červeného vína. Pokud vás přitahuje sladký závěr, pak byste si neměli nechat ujít nebesky jemné tiramisu či crème brûlée s pravou vanilkou a karamelovou krustou. Restaurace s italským šmrncem je příjemným místem také pro svatby či firemní večírky. Volcano Complex je zkrátka komplexní zážitkovou záležitostí.

Volcano Grill House
V restauraci luxusního projektu Volcano Complex vítězí v oblíbenosti steaky plemene angus, které připravuje zkušený tým kuchařů jak jinak než na lávovém grilu. Excelentní jsou také plody moře a sametově jemné dezerty.

Více na: volcanocomplex.cz

Připravila: Barbora Vojtová

Nejčtenější v kategorii Society

Nejčtenější v kategorii Gourmet

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,