Přečtěte si

V sudu, v loži tvaru mercedesky nebo nad propastí – pět hotelů v Německu, které nabízejí nejdobrodružnější přenocování

Snad každý nyní touží konečně sbalit kufry a vydat se na cestu! A teď si představte, že vyrazíte na přenocování do neobvyklého hotelu. Existuje mnoho míst, kde můžete zažít i trochu dobrodružství. Hotely jsou tak výjimečné, že se samotný pobyt stává cílem. Představujeme vám TOP 5 nejneobvyklejších ubytovacích zařízení v Německu, jejichž cena za přenocování se pohybuje okolo 100 eur.
Přečtěte si

Park Igls – hotel pro zdraví

Všude čteme, že je třeba budovat svoji imunitu, aby se tělo mohlo ubránit virům. Ale jak na to? Zvolte profesionální cestu a vložte se do rukou expertů, kteří své práci rozumí. Pročistěte své tělo pomocí půstu a nechte si udělat kompletní check up!
Přečtěte si

Do hotelu bez roušky

Psát dnes o cestování by se mohlo zdát jako ztráta času. Vždyť kdo se chce dnes vydat na dlouhou cestu, skončit v hotelu a být omezen všemi opatřeními včetně nošení roušky? To mnozí raději zůstanou doma. Ale existují i cestovatelé, kteří vezmou všechny překážky na svá bedra a na cestu vyrazí. Těmto odvážlivcům se nabízí ubytování v hotelu, kde roušku zaručeně nosit nemusí.
Přečtěte si

Cestovní ruch nespí, nový hotel Essence je toho důkazem

Mohlo by se zdát, že pražský hotelový průmysl stagnuje, ale opak je pravdou! I v této době se otevírají hotely. Jedním z takových je butikový Best Western Premier Hotel Essence – malý, útulný, s originálním designem a ve stylu českého art deca. „Snažím se udržovat mezi zaměstnanci dobrou náladu a optimismus, protože právě na personálu záleží, zda se hotel stane úspěšným či nikoliv,“ říká Lenka Valachová, celoživotní optimistka a ředitelka hotelu.