Berlínská továrna na inspiraci

V srdci Berlína na místě bývalého pivovaru Oswald Berliner Brauerei vznikl zajímavý kancelářský kampus.

Factory Berlin je inovativní ekosystém s více než 3000 členy ze 70 zemí světa. Je komunitou špičkových start-upů, samostatných podnikatelů (solopreneure) a společností.

Ambiciózní průkopníci z technologického, tvůrčího a podnikatelského sektoru se zde scházejí, aby se spolu propojili, pracovali a byli úspěšní. Dnes zde sídlí společnosti jako 6Wunderkinder, Soundcloud, Zendesk, Google, Twitter a Uber, ale také Deutsche Bank, Siemens, Audi a Lufthansa Innovation Hub. Kampus tak podporuje nová propojení, z nichž by měla vyplynout celosvětová hospodářská a sociální zlepšení. 

Factory Berlin usiluje o to, aby se stala největší platformou na světě pro vytváření sítí, inspirací a vzdělávání. Zakladatelé aktivně podporují rozvoj nových center i v zahraničí a s konceptem Internationale Expansion hledají další partnery. Více informací zde

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Válka mění internet

Česká republika je od července předsednickou zemí Evropské komise a její role na dalších šest měsíců významně vzroste. Klíčovou roli přitom bude hrát Věra Jourová jakožto místopředsedkyně Evropské komise a nejvýše postavený český politik v Bruselu. S N&N hovořila o budoucnosti internetu, energetiky a také o zločinu a trestu.

Nejčtenější v kategorii Business