Berlínská továrna na inspiraci

V srdci Berlína na místě bývalého pivovaru Oswald Berliner Brauerei vznikl zajímavý kancelářský kampus.

Factory Berlin je inovativní ekosystém s více než 3000 členy ze 70 zemí světa. Je komunitou špičkových start-upů, samostatných podnikatelů (solopreneure) a společností.

Ambiciózní průkopníci z technologického, tvůrčího a podnikatelského sektoru se zde scházejí, aby se spolu propojili, pracovali a byli úspěšní. Dnes zde sídlí společnosti jako 6Wunderkinder, Soundcloud, Zendesk, Google, Twitter a Uber, ale také Deutsche Bank, Siemens, Audi a Lufthansa Innovation Hub. Kampus tak podporuje nová propojení, z nichž by měla vyplynout celosvětová hospodářská a sociální zlepšení. 

Factory Berlin usiluje o to, aby se stala největší platformou na světě pro vytváření sítí, inspirací a vzdělávání. Zakladatelé aktivně podporují rozvoj nových center i v zahraničí a s konceptem Internationale Expansion hledají další partnery. Více informací zde

Mohlo by vás zajímat

Shuterstock
Přečtěte si

Mosty přes rozbouřenou vodu

Agrese Kremlu na Ukrajině nebývale otřásla Západem a sjednotila ho. N&N Magazín se zeptal různých společností, jak situaci vnímají ze svého pohledu.
Přečtěte si

Master & Master: Původně chtěli v Praze vyrábět těstoviny. Teď si pro jejich designový nábytek jezdí i Němci

Osobitá česká značka Master & Master přináší originální kousky nábytku, který si zamilujete. Snoubí se v něm svěží design moderní industriality s nádechem starých časů, který dodává pocit klidu, pohody, stability a ukotvenosti. Jednotlivé kusy lze velmi dobře kombinovat, můžete z nich poskládat celý pokoj nebo jimi oživit fádně vyhlížející klasický interiér. Jak značka vznikla, kde berou její zakladatelé inspiraci a v čem jsou jiní než ostatní?

Nejčtenější v kategorii Business