Berlínský proviant

Není žádnou novinkou, že restaurace to v dnešní době nemají lehké. Pokud se dá ještě sedět venku, tak můžou gastronomové na chvíli vydechnout. Ale co se stane, až tato možnost nebude? Mnozí z nich už přemýšlejí, jak se připravit na zimu. A tady je každá rada dobrá. S pěknou nabídkou přichází berlínský in-restaurant einsunternull.

Aktuální gurmánský balíček Berlínský proviant.

I Michelin již ocenil moderní a kreativní kuchyň mladého Silvia Pfeufera, který přináší rozmanitost Berlína na talíř. Místní ingredience hrají stejně důležitou roli jako kosmopolitismus, který je pro Berlín tak typický. Silvio Pfeufer je rodák z Berlína, a tak neudivuje, že jeho speciální nabídka se nazývá Berlínský proviant. Podle hesla: „Pokud nemůžete přijít k nám, einsunternull přijde k vám”, sestavil gurmánský balíček o třech chodech pro dva, které se musí doma jen ohřát. A hostina může začít! V ceně pro dva za 98 euro najdete opravdové pochutiny. Mimochodem, z každého prodaného proviantu putuje 10 euro na neziskovou organizaci na podporu bezdomovců.

Tým einsunternull.

Na čem si můžete pochutnat? V klasické variante najdete například paprikovou polévku s nakládanými fazolemi a gremolatou, hovězí guláš se zakysanou smetanou, nakládanými houbami, balzamikovou šalotkou a dýňovými noky a kváskovou bagetou se smaženým cibulovým máslem. K vegetariánskému menu patří namísto hovězího houbový guláš se zakysanou smetanou, nakládanou dýní, balzamikovou šalotkou, dýňové noky a dýňová semínka.

Vegetariánská verze tříchodového menu, kterou restaurace servírovala v květnu.

Více informací najdete zde.

Nejčtenější v kategorii Gourmet

Aktuálně na českém webu

Děti z KIDS Company Praha objevují umění 

       ·   04.06.2024
🇩🇪 Sie können diesen Artikel auch auf Deutsch lesen: Kinder von KIDS Company Prag entdecken Kunst Nejdůležitějším posláním KIDS Company Praha je dvojjazyčná výchova. Probíhá během celého dne tzv. imerzní metodou, kdy s dětmi komunikují češti…

Aktuálně na německém webu

Kinder von KIDS Company Prag entdecken Kunst

       ·   04.06.2024
Die zweistöckige gelbe Villa in der ruhigen Straße Hradešínská im Prager Stadtteil Vinohrady ist schon von weitem zu sehen. Gerade dort siedelt der tschechisch-deutsche Kindergarten KIDS Company Prag, der vor neunzehn Jahren von Markéta Frank