Bouřlivé dění na světových trzích

Zajímá vás dopad koronaviru na ekonomický a byznysový svět? Jak na krizi reagují světové trhy a co můžeme očekávat? V on-line talk show Podvečerní rozhovory s Helenou to prozradí přední český ekonom Ing. Štěpán Křeček, MBA.

Štěpán Křeček je hlavním ekonomem společnosti BH Securities, která se zabývá obchodováním cenných papírů. V rámci své pozice se zde věnuje zejména tvorbě makroekonomických a tržních analýz a v této oblasti je také jedním z nejcitovanějších odborníků. Svůj ekonomický pohled na pandemii a představu o vývoji světových trhů nastíní již tento čtvrtek v on-line talk show Heleny Kohoutové.

Podvečerní rozhovory s Helenou

Ředitelka agentury Helas, Helena Kohoutová je mimo jiné zakladatelkou dvou unikátních klubů Helas New Encounters ClubCosmopolitan Executive Helas Ladies Club a také třech prestižních projektů Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých LídrůOcenění Českých Exportérů. Kromě toho ve své talk show pravidelně hostí zajímavé osobnosti z různých společenských oblastí a vede rozhovory, které rozšiřují obzory. Pokud si tedy chcete ujasnit, jaký k pandemii zaujmout postoj z ekonomického hlediska a vytvořit si představu o budoucím směřování světových trhů, stačí se připojit!

ON-LINE TALK SHOW: PODVEČERNÍ ROZHOVORY S HELENOU

DATUM: čtvrtek 4. 6. od 20 hodin
KDE: z pohodlí Vašeho domova on-line vysílání bez omezení počtu účastníků
REGISTRACE: ZDENásledně Vám přijde link, díky kterému se připojíte.

Mohlo by vás zajímat

Shuterstock
Přečtěte si

Mosty přes rozbouřenou vodu

Agrese Kremlu na Ukrajině nebývale otřásla Západem a sjednotila ho. N&N Magazín se zeptal různých společností, jak situaci vnímají ze svého pohledu.
Přečtěte si

O vlaku, kde se mladí Češi a Němci potkají s drogami – úplně jinak, než byste čekali 

Fascinující ponor do světa mladých lidí nabízí český projekt REVOLUTION TRAIN – vlak, v němž jsou reálně simulovány situace spojené se závislostmi a užíváním drog. Autentickou a poučnou jízdu už v něm zažilo více než 250 000 návštěvníků v Česku a Německu, říká Jan Lamser bývalý bankéř, expert na blockchainy, teorii her, vystudovaný teolog, který který tento unikátní interaktivní projekt podporuje.

Nejčtenější v kategorii Business