Bouřlivé dění na světových trzích

Zajímá vás dopad koronaviru na ekonomický a byznysový svět? Jak na krizi reagují světové trhy a co můžeme očekávat? V on-line talk show Podvečerní rozhovory s Helenou to prozradí přední český ekonom Ing. Štěpán Křeček, MBA.

Štěpán Křeček je hlavním ekonomem společnosti BH Securities, která se zabývá obchodováním cenných papírů. V rámci své pozice se zde věnuje zejména tvorbě makroekonomických a tržních analýz a v této oblasti je také jedním z nejcitovanějších odborníků. Svůj ekonomický pohled na pandemii a představu o vývoji světových trhů nastíní již tento čtvrtek v on-line talk show Heleny Kohoutové.

Podvečerní rozhovory s Helenou

Ředitelka agentury Helas, Helena Kohoutová je mimo jiné zakladatelkou dvou unikátních klubů Helas New Encounters ClubCosmopolitan Executive Helas Ladies Club a také třech prestižních projektů Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých LídrůOcenění Českých Exportérů. Kromě toho ve své talk show pravidelně hostí zajímavé osobnosti z různých společenských oblastí a vede rozhovory, které rozšiřují obzory. Pokud si tedy chcete ujasnit, jaký k pandemii zaujmout postoj z ekonomického hlediska a vytvořit si představu o budoucím směřování světových trhů, stačí se připojit!

ON-LINE TALK SHOW: PODVEČERNÍ ROZHOVORY S HELENOU

DATUM: čtvrtek 4. 6. od 20 hodin
KDE: z pohodlí Vašeho domova on-line vysílání bez omezení počtu účastníků
REGISTRACE: ZDENásledně Vám přijde link, díky kterému se připojíte.

Nejčtenější v kategorii Business

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,