Bouřlivé dění na světových trzích

Zajímá vás dopad koronaviru na ekonomický a byznysový svět? Jak na krizi reagují světové trhy a co můžeme očekávat? V on-line talk show Podvečerní rozhovory s Helenou to prozradí přední český ekonom Ing. Štěpán Křeček, MBA.

Štěpán Křeček je hlavním ekonomem společnosti BH Securities, která se zabývá obchodováním cenných papírů. V rámci své pozice se zde věnuje zejména tvorbě makroekonomických a tržních analýz a v této oblasti je také jedním z nejcitovanějších odborníků. Svůj ekonomický pohled na pandemii a představu o vývoji světových trhů nastíní již tento čtvrtek v on-line talk show Heleny Kohoutové.

Podvečerní rozhovory s Helenou

Ředitelka agentury Helas, Helena Kohoutová je mimo jiné zakladatelkou dvou unikátních klubů Helas New Encounters ClubCosmopolitan Executive Helas Ladies Club a také třech prestižních projektů Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých LídrůOcenění Českých Exportérů. Kromě toho ve své talk show pravidelně hostí zajímavé osobnosti z různých společenských oblastí a vede rozhovory, které rozšiřují obzory. Pokud si tedy chcete ujasnit, jaký k pandemii zaujmout postoj z ekonomického hlediska a vytvořit si představu o budoucím směřování světových trhů, stačí se připojit!

ON-LINE TALK SHOW: PODVEČERNÍ ROZHOVORY S HELENOU

DATUM: čtvrtek 4. 6. od 20 hodin
KDE: z pohodlí Vašeho domova on-line vysílání bez omezení počtu účastníků
REGISTRACE: ZDENásledně Vám přijde link, díky kterému se připojíte.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Skromné vizionáře Uğura Şahina a Özlem Türeciovou proslavila vakcína proti covidu

Uğur Şahin a Özlem Türeciová. Ještě před rokem byl manželský pár vědců, podnikatelů a kolegů známý více méně pouze lidem z odborných kruhů. Nejpozději od zahájení očkování 27. prosince 2020 „jejich“ vakcínou zná jejich výzkumy i životní příběh celý svět. A média se naučila přepínat počítač do turecké klávesnice, aby správně zapsala jejich jména.
Přečtěte si

Válka mění internet

Česká republika je od července předsednickou zemí Evropské komise a její role na dalších šest měsíců významně vzroste. Klíčovou roli přitom bude hrát Věra Jourová jakožto místopředsedkyně Evropské komise a nejvýše postavený český politik v Bruselu. S N&N hovořila o budoucnosti internetu, energetiky a také o zločinu a trestu.

Nejčtenější v kategorii Business