Bouřlivé dění na světových trzích

Zajímá vás dopad koronaviru na ekonomický a byznysový svět? Jak na krizi reagují světové trhy a co můžeme očekávat? V on-line talk show Podvečerní rozhovory s Helenou to prozradí přední český ekonom Ing. Štěpán Křeček, MBA.

Štěpán Křeček je hlavním ekonomem společnosti BH Securities, která se zabývá obchodováním cenných papírů. V rámci své pozice se zde věnuje zejména tvorbě makroekonomických a tržních analýz a v této oblasti je také jedním z nejcitovanějších odborníků. Svůj ekonomický pohled na pandemii a představu o vývoji světových trhů nastíní již tento čtvrtek v on-line talk show Heleny Kohoutové.

Podvečerní rozhovory s Helenou

Ředitelka agentury Helas, Helena Kohoutová je mimo jiné zakladatelkou dvou unikátních klubů Helas New Encounters ClubCosmopolitan Executive Helas Ladies Club a také třech prestižních projektů Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých LídrůOcenění Českých Exportérů. Kromě toho ve své talk show pravidelně hostí zajímavé osobnosti z různých společenských oblastí a vede rozhovory, které rozšiřují obzory. Pokud si tedy chcete ujasnit, jaký k pandemii zaujmout postoj z ekonomického hlediska a vytvořit si představu o budoucím směřování světových trhů, stačí se připojit!

ON-LINE TALK SHOW: PODVEČERNÍ ROZHOVORY S HELENOU

DATUM: čtvrtek 4. 6. od 20 hodin
KDE: z pohodlí Vašeho domova on-line vysílání bez omezení počtu účastníků
REGISTRACE: ZDENásledně Vám přijde link, díky kterému se připojíte.

Nejčtenější v kategorii Business

Aktuálně na českém webu

Se Zdeňkem Pohlreichem o lahůdkách německé kuchyně

       ·   27.11.2023
Jeho jméno je synonymem pro kvalitní gastronomii. Zdeněk Pohlreich svými televizními pořady změnil český pohled na pohostinství. Umí být nekompromisní, mnoho lidí s ním nemusí souhlasit, ale zůstává svůj. S N&N mluvil o české a německé

Box ve fotografiích

       ·   13.11.2023
Galerie Bene Taschen představuje výstavu Boxing renomovaného amerického fotografa Larryho Finka. Fotografie upoutají pozornost na transatlantický box na přelomu 80. a 90. let a oslavují ikonické momenty boxerských legend, jako jsou Mike Tyson a Jimmy Jacobs.

Aktuálně na německém webu