Chraňte se stylově s českými nákrčníky Purtana

Nákrčníky Purtana ochrání vaše dýchací cesty díky nanofiltrům, zaujmou atraktivním vzhledem ve více barevných variantách a jejich příjemný materiál si jednoduše zamilujete. Pokud vás už nebaví rouška, je to skvělá alternativa!

Výbava šatníku na letošní zimu je rozšířena o jeden kousek navíc, a to o ochrannou roušku. Kromě klasických roušek ale existují i jiné způsoby, jak efektivně zahalit a ochránit ústa i nos, a navíc zůstat v teple, pohodlí a bezpečí.

Co si místo roušky pořídit stylový nákrčník od české firmy Purtana? Nákrčník, který má styl a jeho hlavními benefity jsou speciální výměnné filtry s nanomembránou. Právě díky těmto filtrům svého nositele chrání před viry, alergeny a smogem, zatímco je možné volně dýchat přes prodyšný materiál. Další unikátností je nastavitelný nosní klip, který je všitý v horním lemu nákrčníku a zaručí vám jemné uchycení látky za nos, takže dobře těsní, nemlží brýle, nesklouzává při sportu a příjemně se nosí. Materiál, ze kterého je nákrčník vyrobený snadno odvádí vlhkost, a tedy i případný pot. Paleta nabízených barev je široká, takže si určitě vyberete v souladu s vaším osobitým stylem.

V aktuální nabídce najdete čtyři typy nákrčníků:

  • Purtana Merino Warm
  • Purtana Merino All Seasons
  • Purtana Fresh
  • Purtana Light

Mezi nejnovější produkty patří nákrčníky s příměsí merino vlny, která pochází z ekologických chovů na Novém Zélandu a nabízí řadu výjimečných vlastností, mimo jiné prodyšnost a přirozenou antibakteriální funkci.

Nákrčník Purtana Merino Warm je ideální pro zimní outdoorové aktivity, kde je potřeba si chránit ústa a nos. Disponuje všemi vlastnostmi, které při zimním sportování potřebujete – chrání, hřeje a rychle odvádí vlhkost.

Druhým produktem z řady merino je Purtana Merino All Seasons. Jedná se o nejjemnější a nejlehčí merino jaké si dokážete představit a můžete si užít celodenní komfort nošení. Obsahuje 80 % merina, což zajišťuje přírodní antibakteriálnost, termoregulaci a odvádí vlhkost. Ostatní příměsi dělají nákrčník odolnějším a trvanlivějším.

Díky speciálnímu materiálu u nákrčníku Purtana Fresh s technologií Coolmax FreshFX, který je tvořen vlákny s výjimečnou chladivou vlastností, bude dýchání přes krycí látku příjemné a nebude vás omezovat. Přítomnost stříbra v látce ji navíc činí antibakteriální – takže si uchová maximální svěžest i při celodenním nošení.

Purtana Light, tak se jmenuje poslední produkt z aktuální nabídky, který v sobě kombinuje nejlepší vlastnosti přírodního tencelu a novozélandské merino vlny. Tencel pomáhá „chladit“ a zpříjemňovat tak nošení během celého dne i v teplejším období. Příjemně se nosí, nekouše, padne jako ulitý a k sehnání je v černé barvě, která se hodí v podstatě k čemukoliv.

Závěrem ještě pár slov k nanofiltrům, které jsou umístěné v šité kapse. Tyto filtry jsou vyrobené z certifikovaných nanomembrán vyvinutých v českých laboratořích. Filtry hrají klíčovou roli v boji proti škodlivinám z okolí, lze je snadno vyjmout (například při praní) či připevnit podle potřeby, takže s údržbou nebudete mít žádný problém.

Více najdete zde.

Nejčtenější v kategorii Business

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,