Co Praze přinese revitalizace Masarykova nádraží a jeho okolí?

Přijďte na sérii debat, které revitalizaci nádraží zasadí do širšího kontextu plánování Prahy a ukážou příklady z jiných metropolí.

Debaty otevírají širší informační kampaň, kterou Penta Real Estate připravuje k představení záměru revitalizace Masarykova nádraží. Druhá debata se zaměří na téma dopravy a představí vizi rozvoje území Masarykova nádraží jako jednoho z hlavních pražských dopravních uzlů. Debata se uskuteční již 8. října 2018 od 19.00 v CAMP — Centrum architektury a městského plánování. Registrace na debaty v síti GoOut.

Více informací o plánovaných akcích můžete nalézt na webu nebo sledujte facebookový profil Masaryckaspojuje.

www.masaryckaspojuje.cz

Nejčtenější v kategorii Society

Nejčtenější v kategorii Business

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,