soutez-hotel-kasperk
Přečtěte si

Soutěž: Vyhrajte v hotelu Kašperk třídenní pobyt pro 2 osoby s polopenzí

Máte chuť vydat se někam, kde se na chvíli zastavíte, ponoříte do atmosféry všeobjímající přírody a užijete si exkluzivní služby spojené s relaxací, gastronomií, wellness a zábavou?Máte chuť vydat se někam, kde se na chvíli zastavíte, ponoříte do atmosféry všeobjímající přírody a užijete si exkluzivní služby spojené s relaxací, gastronomií, wellness a zábavou?
nn-zima-2019-1
Přečtěte si

Nové zimní vydání N&N — Pod jednou střechou

Všichni žijeme dohromady pod jednou střechou. Ale také společně? Nemnozí z Česka dokázali propojit národy na světě. Jedním z těch, komu se to opravdu podařilo, je 47 centimetrů vysoká dřevěná postavička – Pražské Jezulátko.Všichni žijeme dohromady pod jednou střechou. Ale také společně? Nemnozí z Česka dokázali propojit národy na světě. Jedním z těch, komu se to opravdu podařilo, je 47 centimetrů vysoká dřevěná postavička – Pražské Jezulátko.
voda-pro-afriku
Přečtěte si

Unikátní sbírky, které mají v konečném důsledku společenský, přírodní a udržitelný dopad

Voda pro Afriku a Vraťme vodu přírodě, to jsou dva klíčové projekty pod křídly Nadačního fondu Veolia. V principu se jedná o unikátní sbírky, které mají v konečném důsledku viditelný společenský, přírodní a udržitelný dopad.Voda pro Afriku a Vraťme vodu přírodě, to jsou dva klíčové projekty pod křídly Nadačního fondu Veolia. V principu se jedná o unikátní sbírky, které mají v konečném důsledku viditelný společenský, přírodní a udržitelný dopad.
domalewski-advisory
Přečtěte si

Realitní trh s nemovitostmi v Praze i Berlíně má za sebou již různá období

Od nejistých přes spekulativní až po turbulentní. Berlín dnes hlásí v oblasti kancelářských prostor míru neobsazenosti 1,3 %, což představuje v současné době historické minimum, pouze 286 tisíc metrů čtverečních nepronajatých ploch.Od nejistých přes spekulativní až po turbulentní. Berlín dnes hlásí v oblasti kancelářských prostor míru neobsazenosti 1,3 %, což představuje v současné době historické minimum, pouze 286 tisíc metrů čtverečních nepronajatých ploch.
berlinska-zed-zebrik-cast-2
Přečtěte si

Berlínská Zeď a Žebřík — 2. část

V roce 1982 jsem poprvé navštívila Západní Berlín. Samozřejmě letecky ze západního Německa, cesta autem přes území NDR by tehdy pro mne, emigrantku z Československa, mohla skončit zatčením.V roce 1982 jsem poprvé navštívila Západní Berlín. Samozřejmě letecky ze západního Německa, cesta autem přes území NDR by tehdy pro mne, emigrantku z Československa, mohla skončit zatčením.