Drinky z fazolí, heřmánku a slaniny

Bistro & Bar Belcredi vyniká na pražské Letné nápaditým multikulturním menu. Za povšimnutí stojí nové koktejlové menu, které skýtá 10 drinků.Die Tschechische Republik besteht nicht nur aus Prag und Pilsen bedeutet nicht unbedingt nur Bier. Das können Sie im September auf dem Filmfestival Finale Pilsen herausfinden, das deutschen Gästen ermäßigte Übernachtungspakete und neben der Brauerei auch Führungen durch die Innenräume des berühmten Architekten bietet.

Každý z nich je chuťově vyvážený a nevídaný. Koktejlové impérium se pomalu rozrůstá do nečekaných prostorů.

V nápojovém menu najdete kromě domácích limonád, vína a prosecca již zmíněné signature koktejly. Jsou to:

Strawberry basil fizz
Beefeater Gin infuzovaný jahodami, bazalkový sirup, soda

Raspberry coffee cobler
Trois Riviéres blanc, Kahlúa, limeta, kávový cukr, malinové pyré

belcredi-bistro-praha-drinky-2

Lychee Cosmopolitan
Vodka Absolut Citron, brusinkový džus, limeta, liči likér a cukrový sirup

Mezcal Negroni
Mezcal El Señorio Joven, Dubonnet infuzovaný heřmánkem, Campari

Bucky Tonka
Koňak Martell VS infuzovaný tonkovými boby, rakytníkový sirup, citron a muškátový oříšek

Penicillin sour
Laphroaig, citronová šťáva, med, zázvorový cordial, vaječný bílek

Belcredi Mary
Vodka Absolut, citron, tabasco, worcestrová omáčka, chutney mix, rajčatový džus

belcredi-bistro-praha-drinky

John Lynch’s lemonade
Jack Daniel’s infuzovaný slaninou, citronová šťáva, pomerančovo-švestkový sirup, Sprite

Luxury Fashioned
Diplomático Mantuano, Chambord, Angostura bitters

Cetriolo Gin & Tonic
Hendrick’s gin infuzovaný okurkou, limetková šťáva a ultimate grapefruit tonic

Příjemné prostředí, prvotřídní barman a navíc výborná kuchyně. Ta se vždy hodí. To je Belcredi Bistro & Bar. Gastro provoz, který je pod střechou vyhlášeného Hotelu Belveder, který roztančil a rozveselil již naše rodiče a prarodiče v Praze i širokém krajovém okolí. To samé si bere za cíl i Belcredi Bistro & Bar. Chce rozveselit a zpomalit uspěchanou dobu, která je nyní na denním pořádku.

Na zdraví z místa plného pozitivní koktejlové historie.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

EUREF je berlínské „městečko budoucnosti“. A právě odtud míří restaurace the CORD ke kulinářským hvězdám

Gasometer je již 108 let dominantou Berlína-Schönebergu a zná ho snad každý Berlíňan. Na téměř šestihektarovém pozemku se však nachází také kampus EUREF, městečko budoucnosti, které je skutečnou laboratoří přechodu na obnovitelné zdroje energie a jedinou svého druhu v Evropě…. Ne, to jsem nevěděla ani po 35 letech v Berlíně. Stojím na hlavním náměstí se stoprocentně bezemisními budovami; v jedné z nich byla nedávno otevřena lifestylová restaurace the CORD. Pod vedením Thomase Kammeiera, kultovní osobnosti berlínské gastronomie, se vydala na vítěznou cestu ke hvězdám. Příliš mnoho superlativů najednou? Přesvědčte se sami, nebudete litovat.
Přečtěte si

Champagne: Čím by si na Silvestra připil Winston Churchill

„Šampaňské by mělo být suché, studené a zdarma.“ S autorem tohoto citátu Winstonem Churchillem máme něco málo společného. Přiznávám, že také nejraději úřaduji dlouho ráno v posteli, má velká rozhodnutí padnou rovněž vždy ve vaně plné pěny, duchovní sílu čerpám malováním… A co máme společného asi nejvíc, je fakt, že milujeme šampaňské a Francii.

Nejčtenější v kategorii Gourmet

Aktuálně na českém webu

Jakou zemi zdědím?

    ·      28.09.2022
Německo chce vést zelenou revoluci v Evropě a Česko nechce zůstat pozadu. Ale co si myslí o klimatické krizi ti, kterých se nejvíc dotýká? Anna Müllerová, patnáctiletá studentka z Prahy, napsala pro N&N malou esej o jedné velké

V Berlíně padnul nový světový rekord v maratonu

    ·      26.09.2022
"Nevím, kde je hranice," řekl jednou Eliud Kipchoge, "ale chci jí dosáhnout." Na nedělním berlínském maratonu 37letý běžec z Keni opět posunul hranici lidských možností. Tentokrát urychlil svůj světový rekord o třicet sekund.

Přitažlivost západočeského lázeňského trojúhelníku roste

    ·      20.09.2022
Lázeňské kolonády provoněné oplatkami, historické budovy s léčivými prameny, ale i rozmanité přírodní skvosty a kulturní akce. Taková je atmosféra lázeňských měst, fenoménu, kterému se dostává stále větší pozornosti. Může za to i loňský zápis západočeského lázeňského trojúhelníku

Aktuálně na německém webu

Was für eine Erde werde ich erben?

    ·      28.09.2022
Deutschland will in Europa die grüne Revolution voran­treiben , und die Tschechische Republik will nicht zurück­bleiben. Aber was denken diejenigen über die Klimakrise, die am meisten von ihr betr­offen sind? Anna Müllerová, eine 15-jährige Schülerin aus Prag, schrieb für N&N einen kleinen Aufsatz über eine