Přečtěte si

NABÍDKY PARTNERŮ reSTARTpodnikání

Žijeme v době, která vyžaduje plné nasazení v našem soukromém, společenském i pracovním životě. Není vždy lehké tuto cestu akceptovat, rozumět jí a jít po ní. Každý víme, co znamená mít ten krásny pocit, že někdo při nás stojí a je připraven nabídnout podporu a pomoc.
Přečtěte si

Rozjezdy nejsou lehké – N&N #restartpodnikani vstupuje do druhé fáze

Od 21. dubna naše publicistická platforma N&N #restartpodnikani zveřejňuje rozhovory, zkušenosti a potřeby těch, kteří stojí na novém rozjezdu svého podnikání. Prostřednictvím našich médií nabízíme od 1. července další možnosti podpory. #restartpodnikani rozšiřujeme o tři individuální okruhy, které mohou být buď jednotlivě nebo v kombinaci ideálním doplňkem každého businessového rozjezdu.
Přečtěte si

Iniciativa #restartpodnikani prodloužena do 30. 6.

Kdo dnes stojí na restartu svého podnikání, musí přehodnotit svoji činnost a podívat se odvážně dopředu. Jeho business v mnohém nebude stejný jako předtím. Krize však nabízí prostor najít nové kreativní a udržitelné způsoby podnikání, objevit vzájemné sociální interakce a příležitosti.
Přečtěte si

#restartpodnikani No-corona oáza v pražírně

Pražírna fairtradové bio kávy Fair & Bio ze středočeského Kostelce nad Labem dělá jak skvělou kávu, tak spokojenější lidi, kteří pro ni pracují. Jde o družstevní sociální podnik, který zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním, pro které je taková práce často smyslem života. O tom, jak zvládají koronavirovou krizi jsme mluvili s předsedkyní představenstva Fair & Bio družstva – s Markétou Vinkelhoferovou.
Přečtěte si

#restartpodnikani

Česko se probouzí. Postupně se začínají otevírat brány obchodů, studií a provozoven, výroba se znovu rozbíhá. Jak dlouho potrvá, než všichni budou moci plně navázat na svůj business, je pohled do křišťálové koule. My jednáme nyní.