Rozjezdy nejsou lehké – N&N #restartpodnikani vstupuje do druhé fáze

Od 21. dubna naše publicistická platforma N&N #restartpodnikani zveřejňuje rozhovory, zkušenosti a potřeby těch, kteří stojí na novém rozjezdu svého podnikání. Prostřednictvím našich médií nabízíme od 1. července další možnosti podpory. #restartpodnikani rozšiřujeme o tři individuální okruhy, které mohou být buď jednotlivě nebo v kombinaci ideálním doplňkem každého businessového rozjezdu.

1. Videa fungují, vyzkoušejte tento typ prezentace pro Váš projekt.

Videa mají jiný dosah než článek, zasahují jiný okruh čtenářů. Dodejte nám cca 30vteřinové video, kde shrnete, co se Vám již podařilo, co se právě děje nebo na Vás právě čeká. Video zveřejníme u nás na FB a IG. Může vypadat třeba takto.

2. Uvažujete nad zapojením influencerů, ale nevíte jak na to?

Ve spolupráci s našimi partnery nabízíme pomoc při vyhledání vhodného influencera a zároveň dáme k dispozici mediální prostor ke zveřejnění recenzí.

3. Chcete oslovit klienty se soutěží?

Soutěže na sociálních sítích jsou nedílnou součástí dnešního marketingu. Lidé rádi soutěží, to přináší interakce a prokliky. Víme dobře, jak se soutěže správně organizují. Máte zájem? Připravíme je i pro Vás.

Iniciativu #restartpodnikani podporují kompetentní partneři. Spolu s nimi chceme obrátit pozornost na pozitivní budoucnost a přinést orientaci a inspiraci, abychom byli i nadále spolehlivým průvodcem na cestě restartu v podnikání. Všechny nabízené prezentace jsou na našem onlinu bezplatné, nabídka běží do 31. července.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Wolfgang Bremm von Kleinsorgen, Mercedes-Benz: Přechod na elektromobilitu vyžaduje rychle rozvinout síť dobíjecích stanic

Redakce N&N Czech-German Magazine spustila unikátní projekt: pod názvem “Sedm mostů – Sieben Brücken” představuje německé společnosti a osobnosti působící v Česku a české působící v Německu. Na otázky nám odpověděl Wolfgang Bremm von Kleinsorgen, generální ředitel Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
Přečtěte si

Norbert Hansen, Bosch: Pomohlo by nám, kdyby byl v Česku nábor odborníků ze zahraničí snazší

K překonání nedostatku kvalifikovaných sil by bylo určitě užitečné zvýšit flexibilitu v přijímání pracovníků ze zahraničí, a to i ze zemí mimo EU, řekl mimo jiné v rozhovoru do ankety N&N Magazíne Sedm mostů – Sieben Brücken Norbert Hansen, vedoucí oddělení kvality (QMM) v závodě Robert Bosch, spol. s r.o. v Českých Budějovicích.

Nejčtenější v kategorii Business