Rozjezdy nejsou lehké – N&N #restartpodnikani vstupuje do druhé fáze

Od 21. dubna naše publicistická platforma N&N #restartpodnikani zveřejňuje rozhovory, zkušenosti a potřeby těch, kteří stojí na novém rozjezdu svého podnikání. Prostřednictvím našich médií nabízíme od 1. července další možnosti podpory. #restartpodnikani rozšiřujeme o tři individuální okruhy, které mohou být buď jednotlivě nebo v kombinaci ideálním doplňkem každého businessového rozjezdu.

1. Videa fungují, vyzkoušejte tento typ prezentace pro Váš projekt.

Videa mají jiný dosah než článek, zasahují jiný okruh čtenářů. Dodejte nám cca 30vteřinové video, kde shrnete, co se Vám již podařilo, co se právě děje nebo na Vás právě čeká. Video zveřejníme u nás na FB a IG. Může vypadat třeba takto.

2. Uvažujete nad zapojením influencerů, ale nevíte jak na to?

Ve spolupráci s našimi partnery nabízíme pomoc při vyhledání vhodného influencera a zároveň dáme k dispozici mediální prostor ke zveřejnění recenzí.

3. Chcete oslovit klienty se soutěží?

Soutěže na sociálních sítích jsou nedílnou součástí dnešního marketingu. Lidé rádi soutěží, to přináší interakce a prokliky. Víme dobře, jak se soutěže správně organizují. Máte zájem? Připravíme je i pro Vás.

Iniciativu #restartpodnikani podporují kompetentní partneři. Spolu s nimi chceme obrátit pozornost na pozitivní budoucnost a přinést orientaci a inspiraci, abychom byli i nadále spolehlivým průvodcem na cestě restartu v podnikání. Všechny nabízené prezentace jsou na našem onlinu bezplatné, nabídka běží do 31. července.

Nejčtenější v kategorii Business

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,