Multifunkční Dream Food Bistro

Dream Food Bistro je povinná zastávka v případě, že vyrážíte na výlet na kole a chcete se zastavit na něco malého k snědku, ale i když jdete na procházku s dětmi, abyste si s nimi sami natočili smetanovou českou zmrzlinu a ony si vyhrály na prostorné zahrádce, zatímco si dáváte orosené pivo či letní koktejl, ale také v případě, že nemáte u domu vlastní terasu, kde byste mohli grilovat či i když si zkrátka jen ráno chcete dojít pro čerstvý chleba a na dobré cappuccino. Ale nejen to!Dream Food Bistro je povinná zastávka v případě, že vyrážíte na výlet na kole a chcete se zastavit na něco malého k snědku

Na okraji Prahy se totiž podařilo vytvořit multifunkční koncept, který uspokojí potřeby snad každé věkové kategorie. Navíc ve vysoké kvalitě a v každém ročním období. Vzhledem k prosklenému prostoru lze stěny na kaskádovitý plácek otevřít a najednou se ocitnete venku i uvnitř zároveň.

dream-food-bistro-praha8-8

Majitelé Dream Food Bistra se pustili na tenký led, když se rozhodli vytvořit podnik, který bude kvalitní kavárnou, bistrem, pekárnou a restaurací zároveň. Takový oříšek nezvládne každý, ale zde se to velmi dobře podařilo. Propojit nesourodé koncepty a vytvořit z nich jednolitý atraktivní celek, který bude v organické harmonii zkrátka ve většině případů ztroskotá. Zde je tomu právě naopak. Denně tady dostanete čerstvé pečivo jak ke koupi s sebou domů, tak v podobě příjemných snídaní nebo specialit podniku.

dream-food-bistro-praha8-7

dream-food-bistro-praha8-4

dream-food-bistro-praha8-3

Mezi ty patří například ořechový chléb s kachními játry na červeném víně, šalotkou a konfitovaným česnekem nebo žitný chléb s filírovaným hovězím pupkem a rajčatovo-avokádovou salsou. Je zde samozřejmostí, že si všechny delikatesy vyrábějí sami a vy si je také můžete koupit s sebou. V rámci obědů lze vybírat buď z obědového menu či á la carte, které platí i v rámci večerů. Pokud si chcete zajít jen na skleničku vína, pak se můžete těšit na širokou nabídku tuzemských a zahraničních vín, včetně atraktivního prosecco baru.

dream-food-bistro-praha8

dream-food-bistro-praha8-2

dream-food-bistro-praha8-5

O víkendech se v Dream Food Bistru konají tématické brunche, grilování a akce s hudbou a Djs. Pokud si chcete užít volný čas se vším, co k němu z hlediska kulinárního patří, pak se vydejte na Prahu 8. A vezměte si s sebou tašku, pravděpodobně pojedete nazpět s čerstvým chlebem, lahví vína, delikatesami a domácím dortem.

dream-food-bistro-praha8-snidane

dream-food-bistro-praha8-gril-ryby

www.dreamfood.cz

Text Barbora Vojtová

 

Nejčtenější v kategorii Society

Nejčtenější v kategorii Gourmet

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,