Nejhezčí výhled na Berlín

Ještě najít ten správný výtah — a jste tam. Na streše parkovacího domu v Neukollnu najdete Klunkerkranich — místo, které nabízí hodně… ale hlavně ten nejhezčí výhled.Ještě najít ten správný výtah — a jste tam. Na streše parkovacího domu v Neukollnu najdete Klunkerkranich — místo, které nabízí hodně… ale hlavně ten nejhezčí výhled.

Je to hotspot berlínské klubové scény s beachbarem a terasou, kde se po práci mezi květinovými truhlíky všichni setkávají vychutnat si drink, hudbu, občerstvení a dechberoucí panoramatický výhled nad střechami Berlína. Program je různorodý od čtení poetry slams, přes koncerty až po kino. Vstup je možný od 18 let, od 16 let jen v doprovodu rodičů.

klunkerkranich-berlin-strecha-2

klunkerkranich-berlin-strecha-3

www.klunkerkranich.org

Text Danuše Siering Foto Klunkerkranich

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

25 let partnerství Prahy a Berlína

Praha a Berlín oslavili 25 let partnerství podpisem smlouvy o založení Nadace Komenského zahrady/Stiftung Comenius-Garden. Této události, která se konala na Českém Velvyslanectví ve Wilhelmstrasse za účasti velvyslance Tomáše Kafky, se média příliš nevěnovala, přesto má hluboký význam pro obě země.
Přečtěte si

EUREF je berlínské „městečko budoucnosti“. A právě odtud míří restaurace the CORD ke kulinářským hvězdám

Gasometer je již 108 let dominantou Berlína-Schönebergu a zná ho snad každý Berlíňan. Na téměř šestihektarovém pozemku se však nachází také kampus EUREF, městečko budoucnosti, které je skutečnou laboratoří přechodu na obnovitelné zdroje energie a jedinou svého druhu v Evropě…. Ne, to jsem nevěděla ani po 35 letech v Berlíně. Stojím na hlavním náměstí se stoprocentně bezemisními budovami; v jedné z nich byla nedávno otevřena lifestylová restaurace the CORD. Pod vedením Thomase Kammeiera, kultovní osobnosti berlínské gastronomie, se vydala na vítěznou cestu ke hvězdám. Příliš mnoho superlativů najednou? Přesvědčte se sami, nebudete litovat.

Nejčtenější v kategorii Society