#restartpodnikani / PODPORY V ČESKU – AMI Communications

AMI Communications je lídr českého PR trhu s know-how prověřeným 25 lety zkušeností práce pro ty nejvýznamnější značky napříč sektory.

Do skupiny AMI patří také public affairs poradci z PAN Solutions, experti na nová média z AMI Digital a publikační design od AMI Creative. Agentura je součástí skupiny Edelman, která se řadí mezi největší PR agentury světa.

Nabídka podpory: Pro účastníky RSP členství nabízíme jednu hodinu PR konzultace zdarma. 

Zájemci o konzultaci pište na: jakub.splavec@amic.cz – JAKUB SPLAVEC

Motto: Již pětadvacet let pomáháme firmám efektivně komunikovat s těmi, které chtějí oslovit.

Pokud vás toto téma zajímá, pusťte si náš podcast s Jakubem Splavcem.

Více najdete zde.

Danuše Siering

Nejčtenější v kategorii Business

Aktuálně na českém webu

Zrnko, které spojuje svět

       ·   20.02.2024
To je káva Dallmayr, synonym pro kvalitu a nadstandardní servis. Milovníky kávy spojuje tento lahodný nápoj po celém světě více než 300 let.

Znásilněná Rusalka

       ·   16.02.2024
"Danuš, víš že já agresivní nejsem. Ale kdyby přede mnou teď stál režisér, nevím, co bych s ním udělala," vyhlásila Johanna deset minut po začátku premíéry Rusalky ve Státní opeře Unter den Linden v Berlíně.

Voda je pravidlem hry

       ·   13.02.2024
Žije v Hamburku, ale její rodinné kořeny sahají až do Indonésie. Vizuální umělkyně a fotografka Janina Oeij hovoří o své fascinaci vodou, kterou zachycuje ve svých dílech.

Aktuálně na německém webu

Vergewaltigte Rusalka

       ·   16.02.2024
"Danuš, du weißt, dass ich nicht aggressiv bin. Aber wenn der Regisseur jetzt vor mir stünde, wüsste ich nicht, was ich mit ihm machen würde", erklärte Johanna zehn Minuten nach Beginn der Premiere von Rusalka

Wasser wird zur Spielregel

       ·   13.02.2024
Sie lebt in Hamburg, doch ihre Familienwurzeln reichen bis nach Indonesien. Die Bildende Künstlerin und Fotografin Janina Oeij spricht über ihre Wasser- Faszination, die sie in ihren Werken auffängt.