#restartpodnikani / PODPORY V ČESKU – Hospodářská komora Praha 1

Hospodářská komora je největším zástupcem podnikatelů v zemi. Posláním Hospodářské komory je vytvářet příležitosti pro podnikání, prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR, a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.

Vedle komunikace se samosprávami a úřady, poradenských a konzultačních služeb, organizuje vzdělávací akce, setkání podnikatelů a tímto podporuje podnikatelské aktivity. V současnosti hájí Hospodářská komora Praha 1 cca 500 členů s cílem usnadňovat jejich podnikání.

Nabídka podpory: Pro účastníky RSP účast na akcích, přednáškách, workshopech a setkáních podnikatelů v rámci HK Praha 1 do konce roku 2020 zdarma při přihlášení do 30. 9. 2020. Každému účastníkovi věnujeme individuální přistup a poradenství.

Zájemci pište na: kancelar@hkpraha1.cz – MGR. EVA PRIMUS KOVANDOVÁ

MottoNajděte si práci, kterou budete milovat. A nebudete muset pracovat jediný den svého života.

Pokud vás toto téma zajímá, přečtěte si náš rozhovor s Evou Primus Kovandovou.

Více najdete zde.

Nejčtenější v kategorii Business

Aktuálně na českém webu

Se Zdeňkem Pohlreichem o lahůdkách německé kuchyně

       ·   27.11.2023
Jeho jméno je synonymem pro kvalitní gastronomii. Zdeněk Pohlreich svými televizními pořady změnil český pohled na pohostinství. Umí být nekompromisní, mnoho lidí s ním nemusí souhlasit, ale zůstává svůj. S N&N mluvil o české a německé

Box ve fotografiích

       ·   13.11.2023
Galerie Bene Taschen představuje výstavu Boxing renomovaného amerického fotografa Larryho Finka. Fotografie upoutají pozornost na transatlantický box na přelomu 80. a 90. let a oslavují ikonické momenty boxerských legend, jako jsou Mike Tyson a Jimmy Jacobs.

Aktuálně na německém webu

Alien auf Hluboká

       ·   16.10.2023
Das Thema Tod, Sexualität und Technologie. Und ein Oscar für visuelle Effekte für Alien. Bis zum 19. November findet in Hluboká nad Vltavou die Ausstellung Proměny /Metamorphosen. Der Autor ist der weltberühmte Schweizer, Hans Ruedi