Vyhrajte třídenní pobyt v luxusním zámeckém hotelu Fiss

Vyhrajte pobyt na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí. Stačí se jen registrovat do našeho formuláře do 19. 6. 2019. Šťastný výherce bude informován e-mailem a na našich kanálech.Vzdálený všedním dnům a přitom tak blízko všech krás života – pětihvězdičkový hotel s alpským šarmem, a přesto rodinnou atmosférou Schlosshotel Fiss v Tyrolsku.

Soutež byla ukončena! Štastného výherce kontaktujeme e-mailem. Děkujeme

 

Vzdálený všedním dnům a přitom tak blízko všech krás života – pětihvězdičkový hotel s alpským šarmem, a přesto rodinnou atmosférou Schlosshotel Fiss v Tyrolsku. Zcela jedinečné místo stvořené k načerpání nových sil v nádherné alpské přírodě, 1436 metrů nad mořem.

Pohádkově krásný je už samotný příjezd do idylické horské vesničky na slunečné terase Serfaus-Fiss-Ladis – prvotřídním místě pro rodinnou dovolenou v Alpách. Slunce zde svítí častěji a déle než jinde, možnosti, které vám tento kousek země nabízí v každém ročním období, se vám budou zdát nevyčerpatelné! S okolními krásami koresponduje i harmonie a nádhera interiéru hotelu Fiss. Každý ze 135 pokojů a suit vás okouzlí ušlechtilým dřevem, nejjemnější kůží a veskrze stylovým vybavením. Vše je pečlivě vybráno s jemným vkusem a nese rukopis rodiny majitelů hotelu. Některé z pokojů nesou dokonce jména drahých kamenů. Lázeňský areál na ploše 5000 m² spa s vodním světem Aqua Monte, dětským vodním světem Splash a zámeckými lázněmi Schloss-Spa poskytnou skvělý odpočinek po pro velké i malé. Hosté jsou rozmazlování i kulinářskými zážitky: od bohatého snídaňového bufetu Slow-food přes odpolední čaj až po finále večer, kdy přichází na řadu pětichodové menu. „Slow Food“ je v tomto rodinném hotelu něčím zcela přirozeným. Alpskou kuchyni tu mistři svého oboru interpretují moderně a mezinárodně. Na vinném lístku najdete 500 druhů vín od renomovaných rakouských vinařů, nechybějí však ani vzácné mezinárodní rarity.

hotel-fiss-venkovni-bazen

hotel-fiss-ubytovani

hotel-fiss-sauna

hotel-fiss-lounge

hotel-fiss-restaurace-jidlo

hotel-fiss-vecere

hotel-fiss-kuchyne-snidane

hotel-fiss-bazen

hotel-fiss-aquapark-bazen

www.schlosshotel-fiss.com

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Štrasburk, hlavní město Evropy? Z toho, co se nabízí, je to ještě nejlepší volba

Je to asi jediné místo na světě, kde pendleři jezdí do práce tramvají. Jako já dnes do Evropského parlamentu. Je polovina prosince, kdy se letos naposledy ve Štrasburku koná plenární zasedání europarlamentu. V týdnech, v nichž se tu plenárka koná, přijede do města několik tisíc europoslanců, jejich asistentů, řidičů, ochrankářů, tlumočníků a dalších zaměstnanců Evropského parlamentu. A také mnoho novinářů.

Nejčtenější v kategorii Travel