let-horkovzdusnym-balonem-4
Přečtěte si

Let horkovzdušným balónem

Některé zážitky si užijete, když se spontánně rozhodnete, tak tomu bylo i s letem v balónu.Některé zážitky si užijete, když se spontánně rozhodnete, tak tomu bylo i s letem v balónu.
na-kole-po-praze-praha-kola
Přečtěte si

Po Praze na kole

Není mnoho velkoměst, jako je Praha, která jsou ideálně stvořená pro outdoorové aktivity. Pojďme se podívat blíže na možnosti, jak tu být zdravě v pohybu!Není mnoho velkoměst, jako je Praha, která jsou ideálně stvořená pro outdoorové aktivity. Pojďme se podívat blíže na možnosti, jak tu být zdravě v pohybu!
koupaliste-lhotka-koupani-praha-biotop
Přečtěte si

Hit sezóny — Přírodní koupaliště

Možná vás překvapí, že na území Prahy se nachází hned několik biotopů, tedy přírodních koupališť, jejichž kvalita rok od roku stoupá. Princip spočívá 
v biologickém čištění vody bez použití chemických prostředků za působení vodních rostlin a ekosystémů. Pokud vám tedy vadí chlór v klasických koupalištích, měli byste přírodní koupaliště určitě vyzkoušet.

Možná vás překvapí, že na území Prahy se nachází hned několik biotopů, tedy přírodních koupališť, jejichž kvalita rok od roku stoupá.
atalian-zdenek-potomsky
Přečtěte si

Recept na úspěch

„Minulý rok jsme od Penty koupili společnost AB Facility a.s. a  tím jsme vytvořili na trhu unikátní sdružení. Nyní jsme s  ročním obratem tři miliardy korun se šesti tisíci zaměstnanci jedničkou na facility trhu v  České republice.“
Loving-hut-káva
Přečtěte si

Loving Hut s vůní kávy

„Kávu mám rád. Baví mě objevovat její nové a nezvyklé chutě. Tak proč ji nenabízet v této kvalitě i mým hostům?“ vysvětluje Tuan, majitel veganské jídelny Loving Hut v Černé labuti.
manifesto
Přečtěte si

Manifesto uprostřed Prahy

V Praze u Masarykova nádraží vzniká nevšední kulturní a gastronomický pop­‑up podle vzoru Lisabonu a Londýna, jehož ideu inicioval zakladatel neziskovky reSITE, americký architekt Martin Barry, držitel prestižní ceny ASLA pro krajinné architekty.
egerner höfe Tegernsee
Přečtěte si

Harmonie v každém soustě

Zajímá vás zdravé vaření a stravování? Pokud vás nadchla nabídka veganského bistra Loving Hut, můžete si připravit zdravá jídla i doma. Že máte intoleranci na některou složku potravy? Neholdujete masu? Chcete jíst odlehčeněji? v Černé labuti se vám nabízí svět zdravých potravin – vítejte ve World Vegan.
Loving-Hut
Přečtěte si

Loving Hut slaví

Majitele české sítě veganských bister Loving Hut Tuana Dunga si možná v jeho domovské pobočce v Černé labuti ani nevšimnete. Působí nenápadně, ale přesto nedávno otevřel v Praze už svou šestou pobočku.
alavis-barnis
Přečtěte si

Užít si pohyb

Co dělat, když vás nebo vaše zvířecí mazlíčky trápí bolesti kloubů? V atriu pražského Florentina je otevřená nová prodejna, která je zaručeným místem pro úlevu vašich kloubů i celého pohybového aparátu.