Fandové veganství, chystáte se do Berlína?

Potom vám doporučuji navštívit v Neuköllnu „CBS Kitchen and Shop“, kteří v rámci pop-upu budou celý víkend oslavovat levantskou kuchyni.Potom vám doporučuji navštívit v Neuköllnu „CBS Kitchen and Shop“, který v rámci pop-upu budou celý víkend oslavovat levantskou kuchyni.

Pro zasvěcené tato zpráva určitě není novinkou. Vždyť Berlín a Tel Aviv jsou veganské metropole, které spojuje víc, než láska ke zdravému jídlu. A co na návštěvníky čeká? Například pečený květák s tahini pastou, pečený baklažán s rajčatovou salsou, no a samozřejmě také nebude chybět humus. Hráškové pyré bude servírované s bulgurem, červenou řepou a baklažánem.

vegan-festival-berlin-levanstka-kuchyne-tel-aviv-2

Více informací na facebookové události.

Text Danuše Siering

Mohlo by vás zajímat

Shutterstock
Přečtěte si

Knedlíky v Berlíně

Kdo má pocit, že knedlíky jsou pouze českou specialitou, ten by si měl zajet na gurmánský zájezd do Berlína. Najdete je zde totiž na lístku v mnoha restauracích, v těch nejrůznějších variantách a chutích. Vybrali jsme pro vás ty nejznámější.

Nejčtenější v kategorii Gourmet

Aktuálně na českém webu

Před Ruskem jsme varovali, ale Berlín to nechtěl slyšet

      ·      08.08.2022
Často slýcháme, že jedním z důvodů pro Putinovo rozhodnutí zahájit svou "ruskou válku" byla skutečnost, že Západ ve svém hodnocení Ruska a jeho záměrů zanedbal historické zkušenosti Východu či spíše střední Evropy. Kdyby tomu bylo jinak a Západ

Aktuálně na německém webu

Wir haben gewarnt, aber Berlin hörte nicht zu

      ·      08.08.2022
Warum hat Putin beschlossen, den Krieg gegen die Ukraine vom Zaun zu brechen? In jüngster Zeit vernimmt man häufig die Meinung, einer der Gründe sei gewesen, dass der Westen versagt habe – auch, weil er die Erfahrungen des Ostens oder, besser gesagt: Mitteleuropas mit Russland