Freshlabels v srdci Berlína

Českých concept stores, které nabízejí designové oblečení a doplňky, známe všichni jistě řadu. Které z nich o sobě ale mohou říci, že úspěšně expandovaly do Berlína? Mě napadá jen jeden a tím je Freshlabels.Českých concept stores, které nabízejí designové oblečení a doplňky, známe všichni jistě řadu. Které z nich o sobě ale mohou říci, že úspěšně expandovaly do Berlína? Mě napadá jen jeden a tím je Freshlabels.

Na českém trhu působí od roku 2006, nabízejí autentický design, české i zahraniční značky, vyznávají udržitelnost a osobitost a vždycky mě zachrání, když zoufale sháním nějaký dárek. Po úspěchu na domácí půdě se letos na jaře rozhodli rozšířit svou působnost i za hranice a jako první cíl si vybrali Berlín.

frashlabels-berlin-nakupovani

Obchod Freshlabels Backpack Store se nachází v berlínské čtvrti Mitte. Název celkem jasně naznačuje, že uvnitř najdete v první řadě batohy – hodně batohů. Kromě toho si vyberete i z cestovních tašek, ledvinek a spousty dalších doplňků. Interiér obchodu navrhla architektka Lenka Míková, která vytvořila velmi vzdušný a světlý prostor, což dává jednotlivým produktům skvěle vyniknout.

frashlabels-berlin-nakupovani-2

Možná při příležitosti back-to-school sháníte nový batoh, možná vaše cestovní zavazadlo vzalo letos v létě za své nebo možná rádi podporujete úspěšné české projekty. Ať je to jakkoliv, berlínský Freshlabels určitě stojí za návštěvu (stejně jako ten pražský).

frashlabels-berlin-nakupovani-4

Inspiraci najdete na: www.freshlabels.cz

Text Tereza Vacková Foto Freshlabels

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Tradiční salony kultivovaly společnost

Skýtaly prostor k emancipaci žen, společenská elita na nich formovala národní identitu a tříbila vlastenecké postoje. To vše je spjaté s tradicí jak prvorepublikových českých salonů, tak i těch původních francouzských. Navázat na ně chce i Salónek Lucie Šilhové.
Přečtěte si

Česko-německá konference: Životní prostředí dostává zabrat a snaha o nápravu se prodraží už i středním vrstvám

Ani „neviditelná ruka trhu“ dosud neodradila evropské firmy od toho, aby si nechávaly vyrábět ocel neekologicky v Číně nebo v Indii. Podobná rozhodnutí se ale napříště prodraží na dani za CO2, která se zle promítne do rozpočtů domácností. I toto varování zaznělo na Česko-německé konferenci Pathways into a Sustainable Future v Praze

Nejčtenější v kategorii Society