Freshlabels v srdci Berlína

Českých concept stores, které nabízejí designové oblečení a doplňky, známe všichni jistě řadu. Které z nich o sobě ale mohou říci, že úspěšně expandovaly do Berlína? Mě napadá jen jeden a tím je Freshlabels.Českých concept stores, které nabízejí designové oblečení a doplňky, známe všichni jistě řadu. Které z nich o sobě ale mohou říci, že úspěšně expandovaly do Berlína? Mě napadá jen jeden a tím je Freshlabels.

Na českém trhu působí od roku 2006, nabízejí autentický design, české i zahraniční značky, vyznávají udržitelnost a osobitost a vždycky mě zachrání, když zoufale sháním nějaký dárek. Po úspěchu na domácí půdě se letos na jaře rozhodli rozšířit svou působnost i za hranice a jako první cíl si vybrali Berlín.

frashlabels-berlin-nakupovani

Obchod Freshlabels Backpack Store se nachází v berlínské čtvrti Mitte. Název celkem jasně naznačuje, že uvnitř najdete v první řadě batohy – hodně batohů. Kromě toho si vyberete i z cestovních tašek, ledvinek a spousty dalších doplňků. Interiér obchodu navrhla architektka Lenka Míková, která vytvořila velmi vzdušný a světlý prostor, což dává jednotlivým produktům skvěle vyniknout.

frashlabels-berlin-nakupovani-2

Možná při příležitosti back-to-school sháníte nový batoh, možná vaše cestovní zavazadlo vzalo letos v létě za své nebo možná rádi podporujete úspěšné české projekty. Ať je to jakkoliv, berlínský Freshlabels určitě stojí za návštěvu (stejně jako ten pražský).

frashlabels-berlin-nakupovani-4

Inspiraci najdete na: www.freshlabels.cz

Text Tereza Vacková Foto Freshlabels

Nejčtenější v kategorii Society