Jaká je budoucnost restauračních předzahrádek na Praze 1?

Předzahrádky v Praze — smutné téma. Nejvíce jich je na turisticky frekventovaných místech, ale tam si přece normální Pražan sednout nejde.Předzahrádky v Praze — smutné téma. Nejvíce jich je na turisticky frekventovaných místech, ale tam si přece normální Pražan sednou nejde.

A ti ostatní? Po mnoha vyjednaváních, byrokracii, odmítnutí a nakonec i kvůli nepřiměřené ceně nakonec od záměru upustí. Zajímá vás toto téma? Přijďte se podívat do odbornou diskusi na téma:

Jaká je budoucnost restauračních předzahrádek na Praze 1?

Organizátorem je Hospodářská komora Praha 1 ve spolupráci s Podnikatelským a inovačním centrem hl. m. Prahy, kteří za zjednodušením procesu povolení předzahrádek stojí již dlouho. Diskuse se zúčastní představitele institucí, v jejíchž rukou leží rozhodování o předzahrádkách (Magistrát hl.m. Prahy, MČ Praha 1, TSK atd). Bude možnost vznést dotazy a sdělit zástupcům veřejné správy své názory a zkušenosti.

Akce se koná ve čtvrtek 27. června od 16 hodin v Podnikatelském a inovačním centru hl. m. Prahy, Škodův palác, Jungmannova 35/29, Praha 1 (vchod z Charvátovy ulice).

Svou účast prosím, potvrďte do 21. 6. 2019 na e-mail: alzbeta.korabova@hkpraha1.cz

Text Danuše Siering

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Rudý fénix, žlutý fénix. Volební finiš Olafa Scholze (SPD) může po volbách narazit na jiný velký návrat – posílení FDP

Už teď se kancléřský kandidát německých sociálních demokratů Olaf Scholz může pochlubit mimořádným úspěchem: navzdory všem očekáváním vrátil německé sociální demokraty, stranu ve vleklé krizi, do hry o německé kancléřství. V letošních německých volbách ale stejnou měrou jako o volební výsledek půjde o povolební vyjednávání. Při něm čeká Olafa Scholze tvrdý oříšek v podobě další strany, které se v minulých letech podařil velký comeback.

Nejčtenější v kategorii Society