Kadeřnické trendy podle Toni&Guy

Mezinárodní sít kadeřnických salonů Toni&Guy působí na českém trhu více než sedmnáct let, své služby nabízí na třech místech v Praze a jednom v Bratislavě. Díky speciální akademii se salony Toni&Guy podílí na určování kadeřnických trendů po celém světě již více než pětapadesát let.Mezinárodní sít kadeřnických salonů Toni&Guy působí na českém trhu více než sedmnáct let, své služby nabízí na třech místech v Praze a jednom v Bratislavě.

Všichni kadeřníci jsou proškolováni v Toni&Guy akademii v Londýně či v Praze. Jde o propracovaný systém vzdělávání, který vyniká zejména zacílením na precizní střihy – ať už jde o klasický, či kreativní přístup – a profesionální barvení. Školitelé následují nejnovější světové trendy, které v rámci akademie předávají. Tímto přístupem v podstatě spoluvytvářejí českou a slovenskou kadeřnickou scénu, kde hraje velkou roli důraz na kvalitu, nositelnost a variabilitu střihů.

„Naše každoroční kolekce silně rezonují s módním světem. Naši talentovaní stylisté vnášejí do svých střihů vliv nejnovějších módních trendů pro ženy i muže tak, aby vyhovovaly jejich individuálnímu autentickému stylu. Vzhledem k rozmanitým zkušenostem a mezinárodnímu zázemí dokážeme s klienty probrat jejich představy a vyplnit pak jejich rozmanité požadavky. Kromě například narovnávání vlasů či agáve kúry dokážeme i velmi flexibilně 
vytvořit rychlé účesy nazvané Quick Hair Up,“ uvádí Kateřina Kubíčková, PR manažerka 
společnosti.

kadernicke-trendy-toni-and-guy

 quick-hair-up-toni-and-guy-praha

„Momentálně jsou na scéně inovace v podobě takzvaných demi-permanentních barev na vlasy – dlouhotrvající řešení, které zároveň pečuje o zdraví vlasů. Mezi dlouhodobě oblíbené barvicí techniky patří například Lumi Ombrage, Ultimate Blonde, Rooth Strech Ombre, Balayage a další,“ dodává Kateřina.

Tým profesionálních kadeřníků v Toni&Guy hovoří německy, anglicky, rusky, čínsky, srbochorvatsky, či dokonce indicky. Nebojte se otevřít dveře jednoho z výjimečných salonů, kde můžete s klidem experimentovat nebo dát vaší ověřené klasice jiný rozměr, navíc v příjemném prostředí s doplňkovými službami.

toni-and-guy-kadernictvi-salon-praha

www.toniandguy.cz

Text Barbora Vojtová Foto Toni&Guy

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Politicky nekorektní Louskáček. Berlínský státní balet stáhl adventní hit z programu

K adventu neodmyslitelně patří baletní představení Louskáček – Vánoční příběh, které bývá beznadějně vyprodané měsíce dopředu. Pohádku o oživlé hračce a zlém Myším králi ovšem na programu Berlínského Státního baletu letos nenajdete. Opulentní nastudování z roku 2013 v choreografii Vasilije Medveděva a Yuriho Burlaky za 1,5 milionu eur zůstane v depozitáři. Je prý totiž politicky nekorektní.
Přečtěte si

Česká kuchyně, Quo Vadis?

Málokdo ví, že české kulinářství mívalo stejně bohatý sortiment jako třeba francouzské. Naši rodiče a prarodiče na to zapomněli, ale mladá generace opět začíná objevovat kouzlo zvěřiny, ryb nebo třeba chřestu.

Nejčtenější v kategorii ArtDesign