#restartpodnikani / PODPORY V ČESKU – Elite Bloggers

Elite Bloggers je přední česká agentura věnující se influencer marketingu. Zastupuje české a slovenské influencery v komunikaci se značkami a zároveň s nimi tvoří pro své klienty marketingové kampaně na míru.

Za přední hodnoty považuje transparentnost a upřímnost v rámci vztahu s influencery a klienty. Sleduje trendy v oboru a předvídá trendy nové.

Nabídka podpory: Pro klienty RSP nabízíme konzultace zdarma a snížení agenturního poplatku při spolupráci s influencery.

Zájemci o influencer marketing pište na: radek@elitebloggers.cz – RADEK LANGER

Motto: Jsme tu proto, abychom vás propojili s nejvhodnějšími českými a slovenskými bloggery, influencery a podcastery.

Pokud vás toto téma zaujalo, přečtěte si náš rozhovor s Terezou Salte.

Více najdete zde.

Nejčtenější v kategorii Business

Aktuálně na českém webu

Se Zdeňkem Pohlreichem o lahůdkách německé kuchyně

       ·   27.11.2023
Jeho jméno je synonymem pro kvalitní gastronomii. Zdeněk Pohlreich svými televizními pořady změnil český pohled na pohostinství. Umí být nekompromisní, mnoho lidí s ním nemusí souhlasit, ale zůstává svůj. S N&N mluvil o české a německé

Box ve fotografiích

       ·   13.11.2023
Galerie Bene Taschen představuje výstavu Boxing renomovaného amerického fotografa Larryho Finka. Fotografie upoutají pozornost na transatlantický box na přelomu 80. a 90. let a oslavují ikonické momenty boxerských legend, jako jsou Mike Tyson a Jimmy Jacobs.

Aktuálně na německém webu

Alien auf Hluboká

       ·   16.10.2023
Das Thema Tod, Sexualität und Technologie. Und ein Oscar für visuelle Effekte für Alien. Bis zum 19. November findet in Hluboká nad Vltavou die Ausstellung Proměny /Metamorphosen. Der Autor ist der weltberühmte Schweizer, Hans Ruedi