Staňte se součástí komunity Future Females

Být ženou je skvělá věc! Je potřeba si být vzájemnou inspirací, motivací a pomáhat si. A právě tohle jsou hlavní hodnoty světové komunity Future Females, která je nově i v Praze.

Poslední měsíce nebyly jednoduché pro nikoho z nás. Spousta věcí je pro nás nových, nečekaných a často přináší negativní dopad na náš život. O to více je potřeba držet při sobě, pomáhat si, dodávat energii a vzájemně se inspirovat.

Jednou z možností je být součástí komunity, skupiny, party, kde se cítíte nejenom v bezpečí, ale také získáváte potřebné informace, vědomosti a inspiraci pro váš osobní a profesní život.

Future Females je celosvětová organizace, která má zastoupení v hlavních městech a nyní nově i v Praze. Pobočky v jednotlivých městech jsou vedeny ambasadorkami, které prošly výběrovým řízením, tréninkem a mají k danému městu osobní vztah. Barbora a Dimana, to jsou jména ambasadorek pro Future Females v Praze.

Ambasadorka Barbora.

Hlavním cílem je pro komunitu organizovat setkání, workshopy, školení, konference, kde se dozví zajímavé a užitečné informace ze světa byznysu s přesahem do témat více spojených s osobním životem a lidskými hodnotami. Pro Barboru a Dimanu je rozjezd pobočky v Praze netradiční, jelikož jejich první eventy jsou organizované online. Ano, v mnoha věcech je to v rámci organizace jednodušší, nicméně přicházíte o možnost se osobně setkat, povídat si, sdílet postřehy a dojmy z pořádané akce.

Ambasadorka Dimana.

První event, který Barbora a Dimana pořádají se týká osobního brandingu a nese název: Zoom to Impress: Build Up Your Digital Self Confidence. Workshopem vás provede Cristina Muntean, která pomáhá lidem lépe komunikovat, pochopit sebe i své okolí, vést spokojené produktivní týmy s cílem budovat udržitelnost společnost.

Akce je zdarma a může se na ní přihlásit kdokoliv, můžete se těšit na 90 minut nabitých informacemi ve čtvrteční podvečer 26. listopadu od 17.30. Workshop bude probíhat v angličtině, takže to pro mnohé může být i zajímavá výzva absolvovat akci v cizím jazyce. Ale nebojte se, další akce budou také v češtině a s angličtinou se budou střídat dle vybraných hostů a diskutovaných témat.

Barbora s Dimanou již teď dávají dohromady témata na příští rok a máte se určitě na co těšit. Future Females Prague můžete sledovat na Facebooku, nebo na Instagramu, kde vás budou ambasadorky nejenom informovat o pořádaných akcích, ale také inspirovat a sdílet zajímavé informace ze světa byznysu a aktuálního dění.

Pokud se chcete něco nového dozvědět, naučit, poznat se s dalšími inspirativními ženami s vazbou na Prahu, neváhejte a přihlaste se na jednu z pořádaných akcí Future Females Prague.

Více o Future Females se dozvíte tady.

Mohlo by vás zajímat

Shutterstock
Přečtěte si

Hospodářský zázrak potřebuje nové impulzy a Češi chtějí být u toho

Když se počátkem 90. let vypravil Zbyněk Frolík do městečka Wickende v německém Porúří, měl jasný cíl: získat místní firmu Wissner-Bosserhoff pro společný plán. Frolík tehdy v Praze rozjížděl výrobu nemocničních lůžek a díky inovativním nápadům a kvalitní produkci se mu začínalo dařit. Pro ambici uspět se svým českým týmem na mezinárodním trhu ale potřeboval něco víc. A to něco měla být světově uznávaná značka „Made in Germany“.

Nejčtenější v kategorii Business