Přečtěte si

Kateřina Cajthamlová: Chlap by měl umírat v botách

Lékařka a psychoterapeutka MUDr. Kateřina Cajthamlová už dneska ví, co má dělat, když ji v ordinaci začne pacient svádět. Ale nebylo to tak vždycky. Co ještě na sebe v Salónku Lucie Šilhové, jenž se konal v Art & Gallery Černá labuť 2. listopadu, prozradila populární doktorka a spoluautorka autobiografické knížky Zázraky jsou logické? To zapsala moderátorka večera, publicistka a novinářka Lucie Šilhová.
Přečtěte si

Tradiční salony kultivovaly společnost

Skýtaly prostor k emancipaci žen, společenská elita na nich formovala národní identitu a tříbila vlastenecké postoje. To vše je spjaté s tradicí jak prvorepublikových českých salonů, tak i těch původních francouzských. Navázat na ně chce i Salónek Lucie Šilhové.
Přečtěte si

Generální ředitel Vodafone: Naše firma je jiná, na tom si zakládáme

Začátek kariéry spojil se značkou Lybar, později v Nestlé vymýšlel, jak propagovat dětské bonbony JOJO. Posledních téměř 20 let strávil v oboru telekomunikací. V každé práci byla jeho nadřízená žena. S úsměvem tak říká, že díky tomu má asi pro ženy porozumění. S Petrem Dvořákem, generálním ředitelem společnosti Vodafone Česká republika, jsem si povídala právě o ženách a o tom, jakou mají ve Vodafonu podporu.