Teprve v březnu otevřela restaurace NOname a už nyní sahá ke hvězdám

Šéfkuchař David Kikillus: „Mým cílem je určitě získat Michelinskou hvězdu. Když ji jednou máte, chcete ji zpět. Všichni pracujeme na tom, aby se to v dohledné budoucnosti stalo.“Šéfkuchař David Kikillus: „Mým cílem je určitě získat Michelinskou hvězdu. Když ji jednou máte, chcete ji zpět. Všichni pracujeme na tom, aby se to v dohledné budoucnosti stalo.“

Šanci má. Kikillus vaří moderní kuchařský styl, kde kombinuje inspirace z jeho cest s perfektní kvalitou a kreativitou — maximální intenzita chuti v dokonalém zpracování je jeho mantra.

the-noname-restaurace-berlin-tip-na-restaurace

the-noname-restaurace-berlin-jidlo

Kikillus sbíral zkušenosti po celém světě: v Šanghaji, Dubaji, Kitzbühelu, na Mallorce, v Malaze i v Řecku. V roce 2016 získal první Michellinskou hvězdu ve své vlastní restauraci za pouhých sedm měsíců. A nyní je v Berlíně.

the-noname-restaurace-berlin-4

the-noname-restaurace-berlin-2

the-noname-restaurace-berlin-5

Restaurace se nachází v budově z roku 1905 s částečně 5 metrovými stropy a odvážným moderním designem. V létě je otevřena i terasa, která láká nejen k posezení, ale také pozorování, co vše se děje v tomto zajímavém okolí. Těšte se na další článek o restauraci theNOname. David Kikillus nám exkluzivně připraví jeho dva recepty… Ne, to se nestává ve špičkové kuchyni často.

the-noname-restaurace-berlin

the-noname-restaurace-berlin-terasa

www.the-noname.de

Text Danuše Siering

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Bývalý berlínský primátor Michael Müller: Starostové hrají v politice čím dál větší roli

Rozrůstající se města mají stále větší národní a mezinárodní význam. Vyvíjejí se mocné sítě vztahů mezi starosty, a města si tím získávají čím dál větší pozornost. „Neudivuje mě, že jsou starostové vnímáni též na mezinárodní úrovni, když se vůči něčemu vyjadřují kriticky,“ reaguje v rozhovoru pro  N&N Czech-German Bookmag berlínský primátor Michael Müller na připomínku situace, kdy se jeho pražský protějšek Zdeněk Hřib na stránkách světových deníků vymezoval vůči nátlaku čínského režimu. Z komunálních témat Müller kromě jiného zdůrazňuje, že síť cyklostezek nelze rozšiřovat na úkor chodců, či například vysvětluje, proč v Berlíně na rozdíl od Prahy nehoukají sirény. Michael Müller vedl německou metropoli 7 let, mandát mu vypršel krátce před Vánoci 2021.
Foto: archiv
Přečtěte si

Před Ruskem jsme varovali, ale Berlín to nechtěl slyšet

Často slýcháme, že jedním z důvodů pro Putinovo rozhodnutí zahájit svou “ruskou válku” byla skutečnost, že Západ ve svém hodnocení Ruska a jeho záměrů zanedbal historické zkušenosti Východu či spíše střední Evropy. Kdyby tomu bylo jinak a Západ by více naslouchal zejména Polsku a Pobaltí, mohla být dnešní situace jak na ukrajinském bojišti, tak i na Západě jiná.

Nejčtenější v kategorii Society