Wellness přímo pod Tempodromem?

Sbohem stresu, welcome relax! Navštívit lázně Liquidrom v centru hlavního města je to nejlepší, co pro sebe v ušmudlaném počasí můžete udělat.

Za zříceninou Anhalter Bahnhof stojí Tempodrom s výraznou bílou zubatou střechou, kultovní místo pro představení, hlavně one man show. A vedle něj už uvidíte vchod do Liquidromu. Ve tmavých tónech a v jemném osvětlení vypadá vstupní prostor spíše jako hotelová hala. Na recepci dostanete obrovskou hromadu ručníků a froté pantofle, poté můžete vstoupit do světa ticha a uvolnění.

Minimalistická architektura ze žuly, skla a betonu vytváří spíše chladnou atmosféru, ale ta sem vhodně patří. V potemnělé kupolovité hale se ponořte do kulatého bazénku s teplou slanou vodou, zavřete oči a budete se vznášet na vodě tak, že za chvíli budete mít pocit, že jste mimo prostor a čas. Solná lázeň je naprosto klidnou oblastí, kde není povoleno ani mluvit, ani třeba cákat vodu. Jediné, co uslyšíte, je jemná elektronická hudba, která zní pod vodní hladinou.

Po 20 relaxačních minutách ve stavu beztíže se vydejte do himalájské solné sauny. Věřte mi, že když Liquidrom opustíte, bude z Vás jiný člověk. 

Více info zde.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Obrana výsměchem. Satira v Německu politiky nešetří

Německé televizní pořady zaměřené na politickou satiru vzdáleně připomínají úvody pořadu Jana Krause před nástupem Andreje Babiše k moci. Nelítostně se vysmívají politickým špičkám za jakýkoli hloupý či neomalený výrok nebo čin. Zacházejí přitom mnohem dál než někdejší „Kraus“ a prochází jim to. Německá společnost si totiž uvědomuje, jak důležitý korektiv má v satiře a jako vyspělá demokracie ji také vyhrazuje náležitý prostor.

Nejčtenější v kategorii Society