Co má Nicole Poturalski a jiné nemají?

Co má ona a jiné nemají, ptá se berlínská scéna od doby, kdy se dozvěděla, že berlínská modelka Nicole Poturalski (27 let) strávila dovolenou s Bradem Pittem na jeho zámku Chateau Miraval v jižní Francii.

Určitě má charisma, když se svými 178 cm vstoupí do prostoru, tak ji nikdo nepřehlédne. Už vůbec ne v in-restauraci Borchardt, která je jednou z hlavních schicki micki institucí ve městě – a patří prominentnímu gastronomovi, jejímu manželovi Rolandovi Marymu (68let). Brizantní je, že Brada Pitta potkala Nicole právě v Borchardtu, kde slavil, když v srpnu 2019 představil v Berlíně svůj film “Once Upon a Time…in Hollywood”.

V německém zářijovém vydání Elle, které má hlavní téma STARK – SILNÝ, Nicole zkrášluje titulku. Ale umí nabídnout mnohem více. Maturitu na čistou jedničku, mluví plynně čtyřmi jazyky (německy, polsky, anglicky, francouzsky), vyzná se v umění stejně jako v literatuře. Zdá se, že o ní ještě uslyšíme.

Foto: Andreas Ortner, Elle.

Mohlo by vás zajímat

Das Prager Jesulein
Přečtěte si

Pražskému Jezulátku se klaní i ve světě

Stověžatá Praha je uctívána na celém světě. Věží a věžiček je ve skutečnosti na tisíc, v panoramatu města mnohé z nich patří sakrálním stavbám. Ne každý však ví, že právě v jedné z nich se nachází jeden z největších duchovních symbolů. Kult Pražského Jezulátka v zahraničí je mnohem větší než jakékoli jiné české postavy či osobnosti. Od Filipín přes Srí Lanku až po Jižní Ameriku dobylo Jezulátko miliony srdcí; v Indii má svoji vlastní komunitu, v Bangalore je mu zasvěcen kostel Infant Jesus Shrine. Co ale o něm víme my?

Nejčtenější v kategorii ArtDesign