Co má Nicole Poturalski a jiné nemají?

Co má ona a jiné nemají, ptá se berlínská scéna od doby, kdy se dozvěděla, že berlínská modelka Nicole Poturalski (27 let) strávila dovolenou s Bradem Pittem na jeho zámku Chateau Miraval v jižní Francii.

Určitě má charisma, když se svými 178 cm vstoupí do prostoru, tak ji nikdo nepřehlédne. Už vůbec ne v in-restauraci Borchardt, která je jednou z hlavních schicki micki institucí ve městě – a patří prominentnímu gastronomovi, jejímu manželovi Rolandovi Marymu (68let). Brizantní je, že Brada Pitta potkala Nicole právě v Borchardtu, kde slavil, když v srpnu 2019 představil v Berlíně svůj film “Once Upon a Time…in Hollywood”.

V německém zářijovém vydání Elle, které má hlavní téma STARK – SILNÝ, Nicole zkrášluje titulku. Ale umí nabídnout mnohem více. Maturitu na čistou jedničku, mluví plynně čtyřmi jazyky (německy, polsky, anglicky, francouzsky), vyzná se v umění stejně jako v literatuře. Zdá se, že o ní ještě uslyšíme.

Foto: Andreas Ortner, Elle.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Česko se na rozdíl od bývalé NDR nevylidňuje. Má však podobné problémy jako SRN

Zwickau znal před pár desítkami let každý, kdo uměl najít tehdejší Německou demokratickou republiku na mapě. Tehdy víc než stodvacetitisícové město bylo totiž proslavené jako jedno ze dvou center východoněmeckého automobilového průmyslu. Město, kde se vyráběly slavné trabanty, lidová bakelitová vozítka, která měla sice mnoho odpůrců, ale jež jsou dodnes symbolem své doby.
Přečtěte si

Do Brna za současným designem a svítícím mrakem

Co všechno je možné udělat pro design? Na to hledá odpověď Moravská galerie v Brně, která po téměř tříleté rekonstrukci znovuotevřela budovu Uměleckoprůmyslového muzea. Nové prostory provází i nový koncept, který napoví, co přesně v expozicích najdete – Art Design Fashion, tedy jména jako je Maxim Velčovský, Liběna Rochová, Jíří Pelcl a mnoho dalších významných současných designérů.
Wikimedia Dirk Ingo Franke
Přečtěte si

Neues Ufer, Hauptstrasse a  Bowieho byt v prvním patře vlevo

Neues Ufer – bar, kam chodil David Bowie s Iggy Popem. Vždy jsem chtěl zajít, ale až teprve před pěti lety tam byl poprvé. Hauptstrasse 157, Schöneberg. Zas tam sedím a pozoruji starý závěs a mozaiku na zemi, jako bych se propadal ne do 70. let, ale padesátých, ještě před vybudováním Zdi, která odtud nebyla daleko. David Bowie do těchto míst – bydlel jen o pár metrů dál, v Hauptstrasse 155 – přijíždí na konci roku 1976, trochu unaven z velkých metropolí a neustálého cestování, nepatrně se ztratit.

Nejčtenější v kategorii ArtDesign