Co má Nicole Poturalski a jiné nemají?

Co má ona a jiné nemají, ptá se berlínská scéna od doby, kdy se dozvěděla, že berlínská modelka Nicole Poturalski (27 let) strávila dovolenou s Bradem Pittem na jeho zámku Chateau Miraval v jižní Francii.

Určitě má charisma, když se svými 178 cm vstoupí do prostoru, tak ji nikdo nepřehlédne. Už vůbec ne v in-restauraci Borchardt, která je jednou z hlavních schicki micki institucí ve městě – a patří prominentnímu gastronomovi, jejímu manželovi Rolandovi Marymu (68let). Brizantní je, že Brada Pitta potkala Nicole právě v Borchardtu, kde slavil, když v srpnu 2019 představil v Berlíně svůj film “Once Upon a Time…in Hollywood”.

V německém zářijovém vydání Elle, které má hlavní téma STARK – SILNÝ, Nicole zkrášluje titulku. Ale umí nabídnout mnohem více. Maturitu na čistou jedničku, mluví plynně čtyřmi jazyky (německy, polsky, anglicky, francouzsky), vyzná se v umění stejně jako v literatuře. Zdá se, že o ní ještě uslyšíme.

Foto: Andreas Ortner, Elle.

Nejčtenější v kategorii ArtDesign

Aktuálně na českém webu

Se Zdeňkem Pohlreichem o lahůdkách německé kuchyně

       ·   27.11.2023
Jeho jméno je synonymem pro kvalitní gastronomii. Zdeněk Pohlreich svými televizními pořady změnil český pohled na pohostinství. Umí být nekompromisní, mnoho lidí s ním nemusí souhlasit, ale zůstává svůj. S N&N mluvil o české a německé

Box ve fotografiích

       ·   13.11.2023
Galerie Bene Taschen představuje výstavu Boxing renomovaného amerického fotografa Larryho Finka. Fotografie upoutají pozornost na transatlantický box na přelomu 80. a 90. let a oslavují ikonické momenty boxerských legend, jako jsou Mike Tyson a Jimmy Jacobs.

Aktuálně na německém webu