Co má Nicole Poturalski a jiné nemají?

Co má ona a jiné nemají, ptá se berlínská scéna od doby, kdy se dozvěděla, že berlínská modelka Nicole Poturalski (27 let) strávila dovolenou s Bradem Pittem na jeho zámku Chateau Miraval v jižní Francii.

Určitě má charisma, když se svými 178 cm vstoupí do prostoru, tak ji nikdo nepřehlédne. Už vůbec ne v in-restauraci Borchardt, která je jednou z hlavních schicki micki institucí ve městě – a patří prominentnímu gastronomovi, jejímu manželovi Rolandovi Marymu (68let). Brizantní je, že Brada Pitta potkala Nicole právě v Borchardtu, kde slavil, když v srpnu 2019 představil v Berlíně svůj film “Once Upon a Time…in Hollywood”.

V německém zářijovém vydání Elle, které má hlavní téma STARK – SILNÝ, Nicole zkrášluje titulku. Ale umí nabídnout mnohem více. Maturitu na čistou jedničku, mluví plynně čtyřmi jazyky (německy, polsky, anglicky, francouzsky), vyzná se v umění stejně jako v literatuře. Zdá se, že o ní ještě uslyšíme.

Foto: Andreas Ortner, Elle.

Nejčtenější v kategorii ArtDesign

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,