Czech Design Store otevřen

Koncem letních prázdnin byl v centru Prahy otevřen nový prostor věnovaný tomu nejlepšímu českému designu — Czech Design Store.

Autorský designový prostor nabízí širokou nabídku designu. V Czech Design Store naleznete nábytek, svítidla, doplňky do bytu, originální šperky nebo módní kousky, ale na své si přijdou i obdivovatelé umění, které může zaujmout výtvarná tvorba.

Czech-Design-Store-2

Za konceptem a realizací Czech Design Store se zasloužili především Iva Nesvadbová, ředitelka ART PRAGUE FAIR a Lukáš Pipek, ředitel CZECH DESIGN WEEK. Díky svým zkušenostem a touze podporovat české designéry, tak dali vzniknout jedinečnému místu, které díky své poloze může oslovit nejen české obdivovatele designu, ale i zahraniční návštěvníky, kteří si mohou z Prahy odvézt skutečný originální artefakt.

Czech Design Store naleznete na adrese Opatovická 1737/3, 110 00 v Praze 1.

www.czechdesignstore.cz

Text Adéla H.

 

Mohlo by vás zajímat

FB Alexandry Koláčkové
Přečtěte si

Kulturní průvodce na léto do Prahy i Berlína

Sculpture Line 2022 – sochy opět vyrazí do ulic Vše plyne a vše se mění. Další ročník sochařského festivalu Sculpture line se uvelebil na náměstích, prostranstvích a zákoutích českých, moravských a evropských měst, aby i v komplikované společenské situaci demonstroval sílu sochařského umění. Jakousi základnou…
Přečtěte si

„Evropské Oscary“ v Berlíně ovládla bosenská Aida

Velké vítezství režisérky Jasmily Žbanićové a jejího historického dramatu Quo vadis, Aida? – tak by se dalo popsat sobotní předávání cen European Film Awards, které proběhlo v Berlíně, avšak z velké části online. Mezi nominované se dostal i snímek Myši patří do nebe českých režisérů Jana Bubeníčka a Denisy Grimmové, ten ale nominaci neproměnil.

Nejčtenější v kategorii Business