Přečtěte si

Na prezidentský palác v Berlíně si lidé nechávají promítat svá přání

V Berlíně dokáží v předvánoční atmosféře kreativně využít i zdi prezidentského sídla. V rámci kampaně “Lichtblick” se na fasádu paláce Bellevue promítají přání a dojmy obyvatel celého Německa. Do 17. prosince si je návštěvníci mohou přečíst na průčelí paláce. Jen během úterý 15. prosince, kdy byla kampaň spuštěna, přišlo už přes 1 000 vět o touhách a naději.
Přečtěte si

Z dětského domova na vlastní nohy

Yourchance má pod svými křídly dokonce tři projekty zaměřené na děti a mládež. Zakladatelky Jana Merunková a Gabriela Křivánková se jejich prostřednictvím rozhodly nabídnout příznivější startovní pozice mladistvým na jejich rozběhu do dospělosti. Pomáhají jim s finanční gramotností, integrací do společnosti či s rozvojem podnikavosti.
Přečtěte si

Začátek května s Kuřetem

Pomáhat ohroženým a znevýhodněným dětem, to je cílem sbírkového projektu Pomozte dětem, jehož symbolem je nám všem známé Kuře. Už 22 let tak můžeme přispávat na projekty, které mají smysl a měnit životy těch nejmenších. Odměnou je kromě dobrého pocitu i každoroční dobročinný koncert, o který nepřijdeme ani teď, v této nepříznivé době. Jak to tedy s Kuřetem letos vypadá?