Heleně Fischer vyšel dlouho očekávaný singl. Poleťme s ní na Mars!

Její jméno zřejmě nerozbouří česká srdce tak jako jejích německých fanoušků. Přitom Helene Fischer patří k hudebním hvězdám, které jsou nejen v Německu absolutní špičkou, drží navíc krok i na mezinárodní úrovni. Nejen to, je také jednou z nejlépe vydělávajících zpěvaček na světě.

Foto: Facebook / Helene Fischer.

Se 16 miliony prodaných desek a řadou vyprodaných koncertů se Helene Fischer umístila v žebříčku nejbohatších hudebnic ve Forbesu 2018 na osmém místě se 32 miliony dolarů, ještě před popovými hvězdami jako Britney Spears nebo Céline Dion. Pouze sedm zpěvaček si vydělalo více než ona – Katy Perry (83 mil.) na prvním místě, následovaná Taylor Swift (80 mil.) a Beyoncé se 60 miliony dolarů na třetím místě. 

A tento víkend (po čtyřech letech!) vyšel 36leté zpěvačce dlouho očekávaný singl; zpráva, která už dlouho obíhá německým tiskem, se stala skutečností. V písni “Vamos a Marte” (poleťme na Mars) ji doprovází v duetu Luis Fonsi, který se v roce 2017 proslavil celosvětovým hitem Despacito. Ten je dodnes nejúspěšnějším letním hitem v Německu, co se týče umístění v hitparádách.

Původem je z Krasnojarsku

Helene Fischer se narodila v roce 1984 v ruském Krasnojarsku, ve věku čtyř let se její rodiče i se starší sestrou přestěhovali do Německa. Po maturitě absolvovala tříleté studium na Stage & Musical School ve Frankfurtu nad Mohanem, které ukončila v roce 2003 jako muzikálová umělkyně. V roce 2006 vydala první album. Vstupné na její představení se již tehdy pohybovalo kolem 300 eur. Podle deníku Bild prý vydělá kolem 250 000 eur za jeden koncert.

A nyní se tedy již můžeme vydat spolu na Mars. Tak si pojďme ten výlet vychutnat:

Nejčtenější v kategorii ArtDesign

Aktuálně na českém webu


Aktuálně na německém webu

Geheimnisse von Míla Fürstová in Hradec Králové

       ·   07.05.2024
Sie ist eine der bedeutendsten zeitgenössischen Künstlerpersönlichkeiten. Sie stammt aus Tschechien, lebt seit dreißig Jahren in Großbritannien. Ihre Werke befinden sich in den Sammlungen von Königin Elisabeth II. und dem V&A Museum in London: die

Von einer Punkprinzessin zur Geschäftsfrau 

       ·   23.04.2024
Gloria von Thurn und Taxis, einstige Punk-Prinzessin, mit toupiertem Haar und grellem Make-up, füllte in den 1980er Jahren die Titelseiten nicht nur der deutschen Presse. Nach dem plötzlichen Tod ihres Mannes Johannes von Thurn und