Jóga u fontány

Již brzy promění projekt Yoga and Special Places unikátní pražskou Křižíkovu fontánu na jógové studio pod širým nebem. Již 10. srpna tam proběhne celodenní akce pro všechny milovníky jógy.
Již brzy promění projekt Yoga and Special Places unikátní pražskou Křižíkovu fontánu na jógové studio pod širým nebem. Již 10. srpna tam proběhne celodenní akce pro všechny milovníky jógy.

Projekt Yoga and Special Places představuje svou limitovanou edici The one and only foutain edition a vyzývá ke společné proměně úchvatné Křižíkovy fontány v místo, kde se snoubí tradice a historie s klidným jógovým plynutím. V rámci projektu YSP, který před nedávnem uvedl svou letní edici v krásné funkcionalistické vile na Barrandově, si tentokrát jeho organizátorky připravily speciální celodenní akci právě zde.

yoga-praha-vystaviste-akce-v-praze-4

yoga-praha-vystaviste-akce-v-praze-6

Studio Yoga Movement totiž spojuje v rámci projektu Yoga and Special Places krásná a nevšední místa právě s jógou. Program je vždy sestaven tak, aby si každý návštěvník našel to své. Ať už podle vlastní jógové praxe či jeho aktuální nálady a vkusu. Připraveny jsou různé styly jógy i aktivit. Bude si možné vyzkoušet i základy baletu nebo tipy do kuchyně při workshopu Cooking class s libereckým bistrem Mikyna. Nevšedním zážitkem může být startovací lekce Sunrise Yoga in Singing Fountain při východu slunce nebo naopak lekce Sunset Yoga in Singing Fountain, kterou bude osobitým stylem zakončen celodenní program.

yoga-praha-vystaviste-akce-v-praze-2

Můžete očekávat jak lektory z české domácí scény, tak ze zahraničí. Zakoupením lístku do tomboly přispějete také na vybranou neziskovou organizaci. Přijďte si užít den plný neočekávaných zážitků a setkání k jedné z největších osvícených fontán v Evropě.

yoga-praha-vystaviste-akce-v-praze-3

Studio Yoga Movement je inspirované boutiqovými studii v jihovýchodní Asii. Vzniklo pro všechny, kteří hledají prostor pro svou jógovou praxi, ať už s ní začínají nebo ji chtějí posunout dál. Najdete v něm i pohodlnou lounge zónu, bylinkové čaje, eco jógamatky a prostorné zázemí v šatnách.

yoga-praha-vystaviste-akce-v-praze-5

www.yogamovement.cz

událost www.facebook.com/events/339758160039037

Text Barbora Vojtová

Mohlo by vás zajímat

Foto: archiv
Přečtěte si

Tomáš Kafka: Nákazy koronavirem přicházejí a odcházejí, ale německo-české partnerství zůstává

České předsednictví bude usilovat o to, aby EU zůstala co nejvíce jednotná a funkční, nastínil velvyslanec ČR v Německu Tomáš Kafka s tím, že bez Angely Merkelové nepůjde o snadný úkol. „Při nezbytných kompromisech nám bude velmi chybět německá kancléřka, která byla možná šampionkou v politice kompromisů,“ posteskl si v rozhovoru pro Sudetendeutsche Zeitung. „Vzhledem ke koronavirové krizi potřebujeme v mnoha ohledech zdravou Evropu. EU musí být odolnější, protože jsme stále více obklopeni konkurenty, kteří nám nemusí být nutně nakloněni,“ naznačil pravděpodobné priority nadcházejícího českého předsednictví.
Přečtěte si

Německý zpěvák a bavič pořádal vánoční večírky pro bezdomovce. Letos za nimi jede s foodtrucky

Franka Zandera v Berlíně znají hlavně jako zpěváka, moderátora a baviče. Asi nejznámější je jeho píseň Nur Nach Hause (geh’n wir nicht), kterou složil v roce 1993 pro berlínský fotbalový klub Hertha BSC, a kterou fanoušci dodnes zpívají snad po každém domácím zápase Herthy. Je majitelem několika zlatých desek a připsal si i několik prvenství v německé hitparádě.
Přečtěte si

Janek Rubeš: Snažím se mít morální kompas nastavený tím správným směrem

Janek Rubeš, průkopník video obsahu, nedávno odešel se svým parťákem Honzou Mikulkou ze Seznamu a vrátil se zpátky na YouTube, kde minulý rok založili nový kanál určený pro české publikum Kluci z Prahy. Jejich hlavní kanál Honest Guide už odebírá téměř milion uživatelů, takže se jejich tipy na výlety nebo reportáže podvodných praktik v Praze dostanou k turistům doslova z celého světa. Populární je jeho „scamfie“ – původně selfie s podvodnou směnárnou, stříhání zámečků lásky na Karlově mostě nebo jeho nelibost k trdelníku. V prosinci oslaví 34. narozeniny.

Nejčtenější v kategorii Society