Jóga u fontány

Již brzy promění projekt Yoga and Special Places unikátní pražskou Křižíkovu fontánu na jógové studio pod širým nebem. Již 10. srpna tam proběhne celodenní akce pro všechny milovníky jógy.
Již brzy promění projekt Yoga and Special Places unikátní pražskou Křižíkovu fontánu na jógové studio pod širým nebem. Již 10. srpna tam proběhne celodenní akce pro všechny milovníky jógy.

Projekt Yoga and Special Places představuje svou limitovanou edici The one and only foutain edition a vyzývá ke společné proměně úchvatné Křižíkovy fontány v místo, kde se snoubí tradice a historie s klidným jógovým plynutím. V rámci projektu YSP, který před nedávnem uvedl svou letní edici v krásné funkcionalistické vile na Barrandově, si tentokrát jeho organizátorky připravily speciální celodenní akci právě zde.

yoga-praha-vystaviste-akce-v-praze-4

yoga-praha-vystaviste-akce-v-praze-6

Studio Yoga Movement totiž spojuje v rámci projektu Yoga and Special Places krásná a nevšední místa právě s jógou. Program je vždy sestaven tak, aby si každý návštěvník našel to své. Ať už podle vlastní jógové praxe či jeho aktuální nálady a vkusu. Připraveny jsou různé styly jógy i aktivit. Bude si možné vyzkoušet i základy baletu nebo tipy do kuchyně při workshopu Cooking class s libereckým bistrem Mikyna. Nevšedním zážitkem může být startovací lekce Sunrise Yoga in Singing Fountain při východu slunce nebo naopak lekce Sunset Yoga in Singing Fountain, kterou bude osobitým stylem zakončen celodenní program.

yoga-praha-vystaviste-akce-v-praze-2

Můžete očekávat jak lektory z české domácí scény, tak ze zahraničí. Zakoupením lístku do tomboly přispějete také na vybranou neziskovou organizaci. Přijďte si užít den plný neočekávaných zážitků a setkání k jedné z největších osvícených fontán v Evropě.

yoga-praha-vystaviste-akce-v-praze-3

Studio Yoga Movement je inspirované boutiqovými studii v jihovýchodní Asii. Vzniklo pro všechny, kteří hledají prostor pro svou jógovou praxi, ať už s ní začínají nebo ji chtějí posunout dál. Najdete v něm i pohodlnou lounge zónu, bylinkové čaje, eco jógamatky a prostorné zázemí v šatnách.

yoga-praha-vystaviste-akce-v-praze-5

www.yogamovement.cz

událost www.facebook.com/events/339758160039037

Text Barbora Vojtová

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Veselin Vačkov: Zůstaneme si blízko?

Absolvent Oxfordu a Univerzity Karlovy Veselin Vačkov, který kromě češtiny a rodné bulharštiny ovládá čtyři další jazyky, se dívá na česko-německé soužití ze zajímavé perspektivy. Ředitel redakce Lido- vých novin, nejstaršího českého deníku, zažil zlatou éru němec- kého kapitálu v českých médiích i důsledky jeho odchodu. A jako velký fanoušek Německa mu dnes vzkazuje: chtělo by to zapracovat na lepší image.
Přečtěte si

O vlaku, kde se mladí Češi a Němci potkají s drogami – úplně jinak, než byste čekali 

Fascinující ponor do světa mladých lidí nabízí český projekt REVOLUTION TRAIN – vlak, v němž jsou reálně simulovány situace spojené se závislostmi a užíváním drog. Autentickou a poučnou jízdu už v něm zažilo více než 250 000 návštěvníků v Česku a Německu, říká Jan Lamser bývalý bankéř, expert na blockchainy, teorii her, vystudovaný teolog, který který tento unikátní interaktivní projekt podporuje.

Nejčtenější v kategorii Society