Jste sami? Chcete se seznámit v Praze? Je vám více jak 30 let?

Seznamka, kde se lidé opravdu seznamují s ostatními tváří v tvář. Seznamovací večírky Singles in Prague 30+ a 45+  jsou milé a lidské společenské akce, kde se seznámíte se spoustou lidí, které také hledají spřízněnou duši.Seznamka, kde se lidé opravdu seznamují s ostatními tváří v tvář. Seznamovací večírky Singles in Prague 30+ a 45+ jsou milé a lidské společenské akce, kde se seznámíte se spoustou lidí, které také hledají spřízněnou duši.

Singles in Prague, pražská seznamka organizuje seznamující akce v českém a anglickém jazyce pro zaměstnané lidi, kteří by si rádi odpočinuli po pracovním dni, užili si zábavný program a přitom se také seznámili.

singles-in-prague-dum-cerna-labut-terasa

Na večírky chodí kolem 70—80 lidí, takže je opravdu velká šance se seznámit. Chce to být realističtí a nečekat zázraky teď hned a tady… I když už se hodněkrát stalo, že se lidé seznámili hned na poprvé. Na každý seznamovací večer přicházejí noví lidé, seznamku je potřeba opakovaně zkoušet, proto je cenově výhodné koupit si členství na 6 nebo 10 seznamovacích večírků.

Dle slov zakladatelky projektu Ing. Kláry Le Cornu se jedná o to, aby se hlavně lidé cítili dobře, pobavili se, odpočinuli si, seznámili se s novými lidmi a pak se uvidí… Seznamovací projekt se šíří mezi lidmi tichou poštou a někteří lidé se na večírky vrací také kvůli pohodové atmosféře.

singles-in-prague-galerie-cerna-labut

Na seznamovacích akcích probíhají dvě zábavné aktivity. Nemějte obavy, do ničeho nebudete nuceni. Druh aktivity je přizpůsobován počtu účastníků přímo na místě. Aktivity na podporu seznámení jsou organizovány k podpoře vaší vzájemné komunikace v milém a přátelském duchu. Také vás čeká program – živá hudba – pianista, výstava v galerii či přednáška známé osobnosti. Můžete vyhrát i hodnotnou cenu v tombole.

singles-in-prague-dum-cerna-labut

Pro zaměstnané finančně zajištěné lidi je také určena služba Seznámení na míru, je to oblíbený předvýběr potenciálních partnerů. Přece jen lidé nemají čas vysedávat po barech a zjišťovat, zda dotyčný/a je vdaný/á či ne.

Potenciální protějšci jsou vybírány dle vašich požadavků – vzdělání, zájmů, potřeb. Přístup je opravdu individuální, jedná se o diskrétní službu, nejste nikde viděni.

Už máte program na léto? Pokud ne, zkuste se přijít seznámit! Nemáte co ztratit, můžete jen získat!

singles-in-prague-galerie

Text a Foto Singles in Prague

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Na Halloween se Berlín představil zájemcům v ponurém světle

Blíží se 31. říjen a Berlíňané se opět připravují na Halloween. Letos je ale všechno trochu jinak, čarodějnice, upíři a duchové nemohou slavit tak bouřlivě a přecházet z domu do domu jako v předchozích letech. I tento Halloween se však v Berlíně budou konat akce odkazující na tento původně keltský lidový svátek. Průmysl cestovního ruchu má pro tuto příležitost připravené vyprávění o masovém vrahovi, ale i prohlídku někdejších popravišť a dějišť honů na čarodějnice.
Přečtěte si

Wagner, Bayreuth a zbytek světa: Dokument hledá příčiny fascinace rozporuplným skladatelem

Proč lidé na celém světě milují hudbu Richarda Wagnera, ke kterému se zejména v Německu často přidává přívlastek kontroverzní? Z čeho pramení fascinace napříč hranicemi, politickou orientací i konfesemi? Proč Židé, křesťané a muslimové milují jeho hudbu? Odpověď se snažil najít Axel Brüggemann, německý novinář a dokumentarista, znalec života a díla Richarda Wagnera, jehož devadesátiminutový film promítají vybraná, vesměs artová či menší kina.

Nejčtenější v kategorii Society