N&N Podcast: Dj Roxtar

S předním českým djem o korona krizi v hudebním průmyslu
N&N Podcast
N&N Podcast
N&N Podcast: Dj Roxtar
/

Hostem podcastu Noviny&Novinky je známý dj a hudební producent Dj Roxtar. Svému řemeslu se na plný úvazek věnuje více než 17 let, hraje v předních pražských klubech, po celé republice a na festivalech, jako jsou například Colors of Ostrava, Beats for Love, Metronom, KVIFF, Otvírák, Mácháč a další. V zahraničí předvedl několikrát své djské umění v nejslavnějším barcelonském klubu Carpe Diem. Je také 6 let hostujícím členem legendární skupiny Pražský výběr a český šapion světové soutěže RedBull 3Style. Jeho djské sety a hudební produkci můžete slyšet na Evropě 2 nebo Spin radiu.

Dj Roxtar na Facebooku
Dj Roxtar na Instagramu

Momentální situace donutila vládu uzavřít mimo jiné také všechny podniky, do kterých se lidé chodí bavit. O práci v současnosti přichází tisíce lidí z hudebního průmyslu od djů, umělců, obsluhy, techniků i tanečnic. Kluby ztrácí na tržbě miliony korun a nikdo neví, jak dlouho tato situace potrvá. Jak to osobně vidí Dj Roxtar, čeho se obává a jak mohou umělci i v této krizi fungovat? Rozhovor najdete v podcastu výše.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

„Evropské Oscary“ v Berlíně ovládla bosenská Aida

Velké vítezství režisérky Jasmily Žbanićové a jejího historického dramatu Quo vadis, Aida? – tak by se dalo popsat sobotní předávání cen European Film Awards, které proběhlo v Berlíně, avšak z velké části online. Mezi nominované se dostal i snímek Myši patří do nebe českých režisérů Jana Bubeníčka a Denisy Grimmové, ten ale nominaci neproměnil.
Přečtěte si

Horní Franky otevřely zvláštní koncertní sál. Je v podzemí jako bunkr a zdobí jej plastika s motivem exploze

V historické vile hudebního centra Haus Marteau v hornofranckém Lichtenbergu se letos na podzim otevřel podzemní koncertní sál a zkušebna. Nepojme sice ani stovku návštěvníků, svým architektonickým ztvárněním však předčí mnohé výrazně větší sály nejen v Německu. Nejvíc se vymyká paradoxně tím, že je zvenku v podstatě nepostřehnutelný.

Nejčtenější v kategorii ArtDesign