N&N Podcast: Dj Roxtar

S předním českým djem o korona krizi v hudebním průmyslu
N&N Podcast
N&N Podcast
N&N Podcast: Dj Roxtar
/

Hostem podcastu Noviny&Novinky je známý dj a hudební producent Dj Roxtar. Svému řemeslu se na plný úvazek věnuje více než 17 let, hraje v předních pražských klubech, po celé republice a na festivalech, jako jsou například Colors of Ostrava, Beats for Love, Metronom, KVIFF, Otvírák, Mácháč a další. V zahraničí předvedl několikrát své djské umění v nejslavnějším barcelonském klubu Carpe Diem. Je také 6 let hostujícím členem legendární skupiny Pražský výběr a český šapion světové soutěže RedBull 3Style. Jeho djské sety a hudební produkci můžete slyšet na Evropě 2 nebo Spin radiu.

Dj Roxtar na Facebooku
Dj Roxtar na Instagramu

Momentální situace donutila vládu uzavřít mimo jiné také všechny podniky, do kterých se lidé chodí bavit. O práci v současnosti přichází tisíce lidí z hudebního průmyslu od djů, umělců, obsluhy, techniků i tanečnic. Kluby ztrácí na tržbě miliony korun a nikdo neví, jak dlouho tato situace potrvá. Jak to osobně vidí Dj Roxtar, čeho se obává a jak mohou umělci i v této krizi fungovat? Rozhovor najdete v podcastu výše.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Image of  Wonder

Newyorský akademik Thomas Beachdel o jedné z nejvýraznějších českých vizuálních umělkyň Báře Prášilové, které nyní vychází kniha s názvem Circles.
Přečtěte si

Wim Wenders: Dvě nebo tři věci, které vím o Edwardu Hopperovi

Wim Wenders je jedním z nejlepších a nejslavnějších německých režisérů současné světové kinematografie. Jeho celovečerní filmy “Americký přítel”, “Paris Texas” a “Nebe nad Berlínem” z roku 1987 jsou kultovní, dokumenty “Buena Vista Social Club”, “PINA” a “Sůl země” jsou příkladným svědectvím naší kulturní paměti.

Nejčtenější v kategorii ArtDesign