Půda plná klenotů interiérového designu

V berlínské čtvrti Wedding, je dnes jednou z nejvíce hot adres, pokud jde o interiérový design.V berlínské čtvrti Wedding, je dnes jednou z nejvíce hot adres, pokud jde o interiérový design.

Ve třetím patře staré cihlové budovy zde majitel přestavěl půdní prostor, vybavil ho nevšedním designem a tento klenot dnes funguje jako showroom, eventový prostor, živá galerie, jedinečné útočiště pro výstavy, obchodní akce, večírky nebo třeba ochutnávky vín. A když se vám něco bude moc líbit, tak se s majitelem určitě domluvíte, vše se zde dá totiž koupit. Chriss Glass, otec této myšlenky, k projektu říká: „APTM mi dává prostor k experimentování a zároveň ke sdílení věcí, které považuji za zajímavé a relevantní. Doufám, že APTM bude lidi inspirovat k tomu, aby žili svůj každodenní život v šírším kontextu. Ať děláte cokoliv, užívejte si toho, jak to děláte.“

Lindower Strasse 18

aptm-design-berlin-puda-showroom

aptm-design-berlin-puda-showroom-vintage

aptm-design-berlin-puda-showroom-umeni

aptm-design-berlin-puda-showroom-talire

aptm-design-berlin-puda-showroom-prostor

aptm-design-berlin-puda-showroom-lampa

aptm-design-berlin-puda-showroom-event

aptm-design-berlin-puda-showroom-vystava

www.aptm.berlin

Text Danuše Siering Foto APTM

Nejčtenější v kategorii Society

Nejčtenější v kategorii ArtDesign

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,