#restartpodnikani / PODPORY V ČESKU – HubHub

HubHub je síť coworkingových center, za nimiž stojí mezinárodní poskytovatel pracovních prostor HB Reavis. Nabízí prémiové prostory určené jak freelancerům a startupům, tak rovněž větším týmům i specializovaným projektům. Zároveň vytváří ideální prostředí pro zhodnocování lidského potenciálu, a vytváří tak unikátní komunitu lidí.

Portfolio společnosti mimo jiné zahrnuje komplexní služby spojené s provozováním coworkingových prostor, doplněné o vzdělávací a networkingové aktivity. HubHub směřuje k vytvoření maximální možné synergie mezi členy, komunitou mladých podnikatelů a korporátním prostředím. Ze vzájemné blízkosti tak těží startupová komunita, ale i úspěšné domácí a zahraniční firmy. Jejich propojováním totiž vzniká prostor pro spolupráci a vznik nových nápadů či obchodních příležitostí.

Český HubHub provozuje dvě pobočky, a to Na Příkopě 14 a také v nově zrekonstruovaném Paláci ARA u Jungmannova náměstí. Celkově tedy v Praze na zhruba 6 200 metrech čtverečních nabízí přes 850 pracovních míst, a to jak v samostatných kancelářích, tak ve flexibilních prostorách, k nimž je přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Coworkingovou síť HubHubu nyní tvoří 8 lokalit v 5 zemích (ČR, Slovensko, Polsko, Maďarsko a Velká Británie) s více než 200 společnostmi a 2000 členy. Všechny zahraniční lokality jsou přístupné i pražským členům.

Nabídka podpory: Bezplatné využití coworkingu HubHub na jeden den (výběr z lokalit Na Příkopě 14 a Palác ARA). V případě následného zájmu individuální konzultace nastavení dalšího členství.

Zájemci o den zdarma pište na: prague@hubhub.com – MILAN KILÍK

Motto: Pojďte s námi růst ve flexibilním prostředí, které vás naučí chopit se těch správných příležitostí.

Pokud vás toto téma zajímá, pusťte si náš podcast s Vítem Řezníčkem.

Více najdete zde.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

TOP zaměstnavatelé v Německu a Česku

Německý průmysl ztrácí – alespoň v očích vlastních zaměstnanců. Ve srovnání zaměstnavatelů si lépe než tradiční domácí firmy vedou společnosti ze zahraničí, většinou zaměřené na IT. Švýcarská farmaceutická a biotechnologická firma Roche byla loni u zaměstnanců nejoblíbenějším zaměstnavatelem. Je to poprvé za šest let, po něž konzultační platforma Glassdoors v Německu takový žebříček sestavuje, kdy první příčka nepatří domácí firmě.
Přečtěte si

Master & Master: Původně chtěli v Praze vyrábět těstoviny. Teď si pro jejich designový nábytek jezdí i Němci

Osobitá česká značka Master & Master přináší originální kousky nábytku, který si zamilujete. Snoubí se v něm svěží design moderní industriality s nádechem starých časů, který dodává pocit klidu, pohody, stability a ukotvenosti. Jednotlivé kusy lze velmi dobře kombinovat, můžete z nich poskládat celý pokoj nebo jimi oživit fádně vyhlížející klasický interiér. Jak značka vznikla, kde berou její zakladatelé inspiraci a v čem jsou jiní než ostatní?

Nejčtenější v kategorii Business