#restartpodnikani / PODPORY V ČESKU – HubHub

HubHub je síť coworkingových center, za nimiž stojí mezinárodní poskytovatel pracovních prostor HB Reavis. Nabízí prémiové prostory určené jak freelancerům a startupům, tak rovněž větším týmům i specializovaným projektům. Zároveň vytváří ideální prostředí pro zhodnocování lidského potenciálu, a vytváří tak unikátní komunitu lidí.

Portfolio společnosti mimo jiné zahrnuje komplexní služby spojené s provozováním coworkingových prostor, doplněné o vzdělávací a networkingové aktivity. HubHub směřuje k vytvoření maximální možné synergie mezi členy, komunitou mladých podnikatelů a korporátním prostředím. Ze vzájemné blízkosti tak těží startupová komunita, ale i úspěšné domácí a zahraniční firmy. Jejich propojováním totiž vzniká prostor pro spolupráci a vznik nových nápadů či obchodních příležitostí.

Český HubHub provozuje dvě pobočky, a to Na Příkopě 14 a také v nově zrekonstruovaném Paláci ARA u Jungmannova náměstí. Celkově tedy v Praze na zhruba 6 200 metrech čtverečních nabízí přes 850 pracovních míst, a to jak v samostatných kancelářích, tak ve flexibilních prostorách, k nimž je přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Coworkingovou síť HubHubu nyní tvoří 8 lokalit v 5 zemích (ČR, Slovensko, Polsko, Maďarsko a Velká Británie) s více než 200 společnostmi a 2000 členy. Všechny zahraniční lokality jsou přístupné i pražským členům.

Nabídka podpory: Bezplatné využití coworkingu HubHub na jeden den (výběr z lokalit Na Příkopě 14 a Palác ARA). V případě následného zájmu individuální konzultace nastavení dalšího členství.

Zájemci o den zdarma pište na: prague@hubhub.com – MILAN KILÍK

Motto: Pojďte s námi růst ve flexibilním prostředí, které vás naučí chopit se těch správných příležitostí.

Pokud vás toto téma zajímá, pusťte si náš podcast s Vítem Řezníčkem.

Více najdete zde.

Nejčtenější v kategorii Business

Aktuálně na českém webu

Se Zdeňkem Pohlreichem o lahůdkách německé kuchyně

       ·   27.11.2023
Jeho jméno je synonymem pro kvalitní gastronomii. Zdeněk Pohlreich svými televizními pořady změnil český pohled na pohostinství. Umí být nekompromisní, mnoho lidí s ním nemusí souhlasit, ale zůstává svůj. S N&N mluvil o české a německé

Box ve fotografiích

       ·   13.11.2023
Galerie Bene Taschen představuje výstavu Boxing renomovaného amerického fotografa Larryho Finka. Fotografie upoutají pozornost na transatlantický box na přelomu 80. a 90. let a oslavují ikonické momenty boxerských legend, jako jsou Mike Tyson a Jimmy Jacobs.

Aktuálně na německém webu