#restartpodnikani / PODPORY V ČESKU – HubHub

HubHub je síť coworkingových center, za nimiž stojí mezinárodní poskytovatel pracovních prostor HB Reavis. Nabízí prémiové prostory určené jak freelancerům a startupům, tak rovněž větším týmům i specializovaným projektům. Zároveň vytváří ideální prostředí pro zhodnocování lidského potenciálu, a vytváří tak unikátní komunitu lidí.

Portfolio společnosti mimo jiné zahrnuje komplexní služby spojené s provozováním coworkingových prostor, doplněné o vzdělávací a networkingové aktivity. HubHub směřuje k vytvoření maximální možné synergie mezi členy, komunitou mladých podnikatelů a korporátním prostředím. Ze vzájemné blízkosti tak těží startupová komunita, ale i úspěšné domácí a zahraniční firmy. Jejich propojováním totiž vzniká prostor pro spolupráci a vznik nových nápadů či obchodních příležitostí.

Český HubHub provozuje dvě pobočky, a to Na Příkopě 14 a také v nově zrekonstruovaném Paláci ARA u Jungmannova náměstí. Celkově tedy v Praze na zhruba 6 200 metrech čtverečních nabízí přes 850 pracovních míst, a to jak v samostatných kancelářích, tak ve flexibilních prostorách, k nimž je přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Coworkingovou síť HubHubu nyní tvoří 8 lokalit v 5 zemích (ČR, Slovensko, Polsko, Maďarsko a Velká Británie) s více než 200 společnostmi a 2000 členy. Všechny zahraniční lokality jsou přístupné i pražským členům.

Nabídka podpory: Bezplatné využití coworkingu HubHub na jeden den (výběr z lokalit Na Příkopě 14 a Palác ARA). V případě následného zájmu individuální konzultace nastavení dalšího členství.

Zájemci o den zdarma pište na: prague@hubhub.com – MILAN KILÍK

Motto: Pojďte s námi růst ve flexibilním prostředí, které vás naučí chopit se těch správných příležitostí.

Pokud vás toto téma zajímá, pusťte si náš podcast s Vítem Řezníčkem.

Více najdete zde.

Nejčtenější v kategorii Business

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,