Restaurant & Bar Awards

Co by byl náš svět bez gastronomie? Co by bylo město bez restaurací a barů? To si dokážeme sotva představit. Faktem však zůstává, že celá řada gourmetských průvodců ponechává vnitřní architekturu často stranou.Co by byl náš svět bez gastronomie? Co by bylo město bez restaurací a barů? To si dokážeme sotva představit. Faktem však zůstává, že celá řada gourmetských průvodců ponechává vnitřní architekturu často stranou.

Nakladatelství Callwey proto vydalo knihu zabývající se právě tímto tématem. Kniha Nejkrásnější restaurace & bary 2019 představuje 43 nejlepších gastronomických interiérových konceptů v Německu s unikátním designem. Dvě se přitom nacházejí také v Berlíně.

kniha-restaurant-and-bar-awards

L.A. Poke

Berlínský L.A. Poke vděčí za svůj vznik inspiraci slavným obrazem anglického malíře Davida Hockneyho. Koncept je založen na nápadité změti stylů, inspiraci kalifornskou architekturou a velkém množství barev.

restaurant-bar-awards-berlin-la-poke

Golden Phoenix

V plné síle a v přenádherném mixu barev vystupuje Golden Phoenix z urbánní a hippie scény v západní části Berlína. S nádechem sexappealu nabízí útočiště pro příznivce burleskní elegance a extravagantní asijské kuchyně.

restaurant-and-bar-awards-goldenphoenix-berlin

Nejčtenější v kategorii Society

Nejčtenější v kategorii ArtDesign