Restaurant & Bar Awards

Co by byl náš svět bez gastronomie? Co by bylo město bez restaurací a barů? To si dokážeme sotva představit. Faktem však zůstává, že celá řada gourmetských průvodců ponechává vnitřní architekturu často stranou.Co by byl náš svět bez gastronomie? Co by bylo město bez restaurací a barů? To si dokážeme sotva představit. Faktem však zůstává, že celá řada gourmetských průvodců ponechává vnitřní architekturu často stranou.

Nakladatelství Callwey proto vydalo knihu zabývající se právě tímto tématem. Kniha Nejkrásnější restaurace & bary 2019 představuje 43 nejlepších gastronomických interiérových konceptů v Německu s unikátním designem. Dvě se přitom nacházejí také v Berlíně.

kniha-restaurant-and-bar-awards

L.A. Poke

Berlínský L.A. Poke vděčí za svůj vznik inspiraci slavným obrazem anglického malíře Davida Hockneyho. Koncept je založen na nápadité změti stylů, inspiraci kalifornskou architekturou a velkém množství barev.

restaurant-bar-awards-berlin-la-poke

Golden Phoenix

V plné síle a v přenádherném mixu barev vystupuje Golden Phoenix z urbánní a hippie scény v západní části Berlína. S nádechem sexappealu nabízí útočiště pro příznivce burleskní elegance a extravagantní asijské kuchyně.

restaurant-and-bar-awards-goldenphoenix-berlin

Nejčtenější v kategorii Society

Nejčtenější v kategorii ArtDesign

Nejčtenější v kategorii Gourmet

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,