SOUTĚŽ BERLÍN: Vyhrajte pobyt na dvě noci se snídaní a spa pro dvě osoby v berlínském hotelu centrovital

Oáza relaxace obehnaná cihlovými zdmi. Tak by bylo možné popsat berlínský hotel centrovital, který spojuje industriálního ducha s čistým designem hotelu a rozsáhlého wellness areálu. Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte zde pobyt pro dvě osoby na dvě noci!

Bazén v Hotelu centrovital. Foto: Hotel centrovital

SOUTĚŽ:

Vyhrajte pobyt pro dvě osoby na dvě noci se snídaní v berlínském hotelu centrovital. Voucher zahrnuje i vstup do hotelových lázní, bazénu a sauny a také do místního sportovního klubu. Poukaz je platný do 30. listopadu 2022.

Pravidla ZDE

Oáza relaxace obehnaná cihlovými zdmi. Tak by bylo možné popsat berlínský hotel centrovital, který spojuje industriálního ducha s čistým designem hotelu a rozsáhlého wellness areálu.

Původní skladiště dřeva koupil v roce 1873 špandavský sládek, aby zde postavil pivovar. To se mu také povedlo a pivo se v těchto místech pak vařilo až do roku 1992, kdy byl pivovar kvůli tlaku velkých hráčů zavřen. Díky památkové ochraně se ale po několika letech podařilo zrekonstruovat budovu Brauereihof č. 6 a v roce 2004 ji zpřístupnit veřejnosti – pod názvem centrovital.

Centrovital se nachází v západní části Berlína, přímo na řece Havola, a pod jednou střechou spojuje hotel, lázeňský a sportovní klub, denní lázně a ájurvédské centrum i pestrou gastronomickou nabídku.

Wellness v hotelu centrovital. Foto: Hotel centrovital

Za historickou cihlovou fasádou bývalého pivovaru se snoubí moderní lehkost s tradicí, kde můžete dát odpočinout tělu i mysli. Čtyřhvězdičkový hotel disponuje 158 pokoji zařízenými v přírodních barvách a s dřevěným nábytkem, abyste se cítili jako doma a pokud budete v Berlíně pracovně, nechybí ani dvanáct plně vybavených konferenčních místností.

O špičkový kulinářský zážitek se v centrovitalu stará restaurace emil’s, která nese jméno po Emilu Leueovi, sládkovi, díky němuž tady v roce 1873 vznikl první pivovar. Kromě čerstvé a nekonvenční kuchyně nabízí restaurace také fascinující výhled přímo na řeku. To byste si neměli nechat utéci.

Budova hotelu centrovital. Foto: Hotel centrovital

Soutěž o pobyt na dvě noci pro 2 osoby s polopenzí končí 8. 10. 2021

Voucher je platný do konce listopadu 2022.

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

To nejlepší z obou světů v rakouském Park Igls

Právě nyní, kdy svět prochází koronavirovými vlnami a navíc s příchodem chladných podzimních dnů si uvědomujeme sílící touhu po fyzickém i mentálním zdraví. V rakouském hotelu Park Igls, který je zaměřený na zdravotní péči, věří kombinaci toho nejlepšího z konvenční i komplementární medicíny. A daří se jim to již téměř třicet let.

Nejčtenější v kategorii Travel